Rodzinny Park Przygód Górecznik

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Sala do wynajęcia

Przestronność i funkcjonalność wnętrz,  które mogą pomieścić od 20 do 200 osób, zaplecze gastronomiczne, baza hotelowa (w trakcie tworzenia), multimedia: rzutnik, projektor oraz nagłośnienie, a także bliskość przyrody, która potrafi uwolnić każdy umysł od wielogodzinnego chłonięcia wiedzy. To z pewnością największe atuty naszej sali konferencyjno-bankietowej, która powstała w drugiej części nowo wybudowanej Karczmy. Szukasz sali na konferencję, szkolenie, spotkanie, prezentację produktów? Dobrze trafiłeś. Poznaj atrakcyjną ofertę Górecznika. Szczegóły poniżej. 

Czytaj więcej...

Deska do syta

Rodzinne spotkanie? Wizyta najlepszych przyjaciół? Wieczór kawalerski? A może chcesz podziękować swoim kontrahentom i uraczyć ich czymś wyjątkowo smacznym? Zapraszamy na ucztę rybną w naszej Karczmie pod nazwą "Deska do syta". Sam wybierasz jakie ryby mamy Wam podać: morskie lub słodkowodne. Rezerwujemy dla Ciebie specjalną lożę w naszym lokalu. Załatwiamy wszystko, tak abyś mógł się cieszyć chwilą. Oferta skierowana do grupki od 4 do 6 osób. Szczegóły poniżej. Szczegóły poniżej. 

Czytaj więcej...

Sala już do Waszej dyspozycji

Pierwsze imprezy okolicznościowe w naszej sali bankietowo-konferencyjnej już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy w ten weekend sprawić radość naszym klientom. Urodziny, chrzciny, ślub, rocznica, jubileusz? Wydaje się, że sala konferencyjno-bankietowa w naszej nowo powstałej Karczmie to wręcz idealne rozwiązanie. Można ją podzielić nawet na trzy odrębne części - jedną z nich zupełnie odseparować od reszty przy pomocy specjalnego parawanu - rolety.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą - kontakt 602-266-093. Kilka zdjęć do Państwa dyspozycji po kliknięciu na "Więcej". 

Czytaj więcej...

Dni Karpia 2017

Górecznik słynie z dań rybnych, ale słyniemy też z kolacji rybnych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. To właśnie w restauracji "Wigwam" zapoczątkowaliśmy to kulinarno-kulturalne wydarzenie pod nazwą "Ryba do syta". Tym razem zapraszamy do naszej nowej Karczmy! W jeden jesienny wieczór 27 października spotykamy się na Góreczniku po to, by posmakować Doliny Baryczy. Zapraszamy do kupowania ostatnich biletów na to wydarzenie. Przypominamy, że rozchodzą się one jak świeże bułeczki. Informacja jak i gdzie kupić poniżej. 

Czytaj więcej...

Długi weekend na Góreczniku

Przypominamy, że 15 dzień sierpnia to dzień wolny od pracy :) Pogoda ma sprzyjać, a my możemy poszczycić się otwartą Karczmą. Zapraszamy przez cały długi weekend do odwiedzania kompleksu Górecznik w gminie Przygodzice. Jesteśmy blisko przyrody i oferujemy Państwu wypoczynek oraz bogatą ofertę dla dzieci. Ścieżki edukacyjne, zagroda ze zwierzętami, plac zabaw oraz Chatka Czerwonego Kapturka. Park Przygód z licznymi atrakcjami dla najmłodszych a ponad tym wszystkim punkt gastronomiczny - Karczma otwarta 1 sierpnia. Odwiedźcie nas koniecznie od 12 do 15 sierpnia.  

Czytaj więcej...

Karczma już otwarta!

Wreszcie możemy to napisać! Otwieramy Karczmę, która budowała się od października poprzedniego roku. Zapraszamy codziennie od 1 sierpnia 2017 w godzinach od 10:00 do 22:00.

Czytaj więcej...

Wakacje w Parku Przygód

Nie musisz czekać na weekend, aby móc skorzystać z atrakcji w naszym Parku Przygód (teren byłego kąpieliska). W wakacje wleć do nas w tygodniu :) Park Przygód otwieramy we wtorki*, a będziemy go zamykać w niedziele. Jedynym wolnym dniem dla nas będzie zatem poniedziałek. Zapraszamy od 12:00 do 20:00.

Czytaj więcej...

Praca na Góreczniku

Jak dobrze wiecie rozwijamy się i wkrótce będziemy potrzebowali dodatkowych rąk do pracy. Wraz z nową karczmą rośnie właśnie nasza baza hotelowa, która będzie dysponować 30 pokojami. Szukamy recepcjonistki lub recepcjonisty. Rekrutacja do końca lipca. Umowa o pracę. Szczegóły na plakacie poniżej. 

Czytaj więcej...

Park Przygód na weekend

Park Przygód otwarty w sobotę i niedzielę! ‼️Poczujcie smak zbliżających się wakacji. W ten weekend otwieramy dla Was Park nie tylko w niedzielę 11 czerwca, ale także dzień wcześniej tj. w sobotę 10 czerwca.

Czytaj więcej...