Rodzinny Park Przygód Górecznik

Najczęściej zadawane pytania

 

1. CZYM RÓŻNI SIĘ GÓRECZNIK OD RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD i EDUKACJI?

Nazywamy się Górecznik i jesteśmy kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym :) Znajdziecie tutaj smażalnię, restaurację, wędzarnię ryb, bar letni, zagrody ze zwierzętami, ścieżkę edukacyjno-muzealną, chatkę z bajką o czerwonym kapturku oraz RODZINNY PARK PRZYGÓD i EDUKACJI (osobny obiekt) z całą masą atrakcji dla najmłodszych dzieci. 

2. ILE KOSZTUJE WEJŚCIE NA GÓRECZNIK?

Wejście na teren całego kompleksu Górecznik jest BEZPŁATNE.

3. ILE KOSZTUJE WEJŚCIE DO RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD I EDUKACJI?

9 złotych. W cenie zawarta jest jedna butelka wody Kropla Beskidu (gazowana lub niegazowana do wyboru) oraz 1 Rybka - waluta wewnętrzna. Rybki wymieniamy na atrakcje. Niektóre atrakcje kosztują 1 Rybkę, inne 3 Rybki. W wakacje za wstęp płacą tylko dzieci. Każda kolejna Rybka kosztuje 7 złotych. Można je dokupić w punktach na terenie Parku Przygód i Edukacji. 

4. KIEDY OTWIERACIE RODZINNY PARK PRZYGÓD?

 

NIEDZIELA - OTWARTE 12:00 - 20:00 (kasa do 19:00)

5. JAKIE ATRAKCJE TAM ZNAJDZIEMY?

Zapraszamy na całą gamę wyjątkowych atrakcji. Jedyna taka paleta w całej Południowej Wielkopolsce. Od zabawy przez edukację. Sygnowaną zresztą znakiem Dolina Baryczy Poleca. Dmuchańce, gokarty, zabawy z animatorami, domki z bajkami, owadzi makrokosmos (alejka z gigantycznymi owadami), atlas leśnych grzybów (alejka z gigantycznymi grzybami, plac zabaw, bajkowa kolejka na stacji Górecznik, basen z rowerkami wodnymi (latem), bar z zapiekankami, hot-dogami, lodami (Polecamy "Lodowe marzenie") i piwem dla dorosłych. Zapraszamy!

6. CO W RAZIE NIEPOGODY?

W razie niepogody, informujemy o każdym jednostkowym zamknięciu Parku, ale nie odwołuje ono otwarcia obiektu do końca tygodnia. Prosimy śledzić na bieżąco nasz profil.

7. CZY MOŻNA U WAS ZAPŁACIĆ KARTĄ?

Na terenie naszego obiektu zapłacisz kartą płatniczą (restauracja Wigwam, smażalnia oraz kasa RPPiE).

8. CZY MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PSA? 

Na terenie całego kompleksu nie ma zakazu wprowadzania psów, z tym że trzeba mieć na uwadze fakt, że mamy zagrodę ze zwierzętami i nie wiadomo jak czworonóg się zachowa. Musicie to przemyśleć zanim zabierzecie swojego pieska na Górecznik. Odradzamy wchodzenie z czworonogami na teren RPPiE głównie ze względu na bezpieczeństwo dzieci i osób przebywających w parku. 

9. JAK SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ? 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul.Wrocławska 7,

63-421 Przygodzice, Polska

Telefon: +48 62 724 35 61