Rodzinny Park Przygód Górecznik

Stawiamy na rozwój, zmieniamy się dla Was!


Stawiamy na funkcjonalność

 


Od dłuższego czasu z pokorą wysłuchiwaliśmy komentarzy naszych klientów, którzy skarżyli się na czas oczekiwania na zamówienie. Nowa „Smażalnia” ten problem rozwiązuje. Funkcjonalność nowego obiektu pozwoli naszej obsłudze jeszcze sprawniej przeprowadzić proces od zamówienia, aż po wydanie posiłków. Dzięki infrastrukturze nasi kucharze będą jeszcze szybciej przyrządzać posiłki, a tym samym danie znacznie szybciej znajdzie się na stole klienta. Szykuje się sporo zmian, ale jedno będzie niezmienne – przyjeżdżając na Górecznik – każdy będzie mógł być pewny tego, że przyjeżdża dobrze zjeść. Jakość oraz smakowitość naszych propozycji stawiamy na pierwszym miejscu. W końcu z tego słyniemy.


Stawiamy na Barycz


Słyniemy także z pięknej okolicy, w którą się wpisaliśmy. Nie chcemy psuć tego pięknego krajobrazu Doliny Baryczy w gminie Przygodzice, chcemy się w niego wkomponować. Nowa bryła, którą przedstawiamy na wizualizacjach idealnie wpisuje się w architekturę naszego regionu. Naszym zdaniem mur pruski utrzyma rustykalny charakter Górecznika, a elementy współczesnej architektury nadadzą bryle smaku. Ta będzie się odbijać w tafli naszego stawu, co da niepowtarzalny klimat – niespotykany Obiekt podzielony będzie na 3 segmenty. Już dziś możemy zdradzić, że drewniane tarasy wraz z wędzarnią pozostają. Nie bójcie się: Bar Letni także, ale zobaczycie go w zupełnie nowej szacie.


Stawiamy na imprezy


Sala konferencyjno-bankietowa to także odpowiedź na prośby i zapytania klientów. Imprezy w restauracji „Wigwam” cieszą się tak ogromną popularnością, że większość biletów na nie zarezerwowana jest już na długo przed wydarzeniem, a nasze kalendarze z rezerwacjami terminów z okazji imprez okolicznościowych pękają w szwach. Jeden z segmentów naszego obiektu – sala – pomieści do 170 osób. Zamierzamy organizować tam wesela, przyjęcia rodzinne, spotkania biznesowe, kolacje rybne oraz imprezy tematyczne. Wnętrza posłużą nam także w celach edukacyjnych. Zamierzamy tam rozwijać naszą i tak już bogatą ofertę edukacyjną w ramach programu „Edukacja dla Doliny Baryczy”. Nasi goście będą mogli wyjść wprost z sali na molo na stawie Górecznik. To jeszcze nie wszystkie nasze plany!


Stawiamy na wygodę

Goście weselni, uczestnicy imprez okolicznościowych, ale także podróżni będą mieli okazję odpocząć w naszym Hotelu. To zupełna nowość, wzbogacająca naszą ofertę. Na początek planujemy uruchomienie 12 pokoi z widokiem na nasz przepiękny staw. Docelowo w naszej ofercie znajdzie się aż 28 pokoi hotelowych. Śniadanie do łóżka? Proszę bardzo!


Stawiamy na rozwój!


Od kilku lat staramy się wzbogacić ofertę Kompleksu Górecznik tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Budowa nowego obiektu to droga ku przyszłości. Pierwszy krok już wykonano: wyburzone zostały wszystkie dotychczasowe pomieszczenia, w których znajdowała się nasza smażalnia. Zobaczcie postęp prac.

 


Stawiamy na rodzinne spotkania


Spotykamy się wiosną 2017 roku. Rodzinnie. Na Góreczniku.