Aktualności

×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/gorecznik/domains/gorecznik.pl/public_html/images/KARCZMA/MENU/DeseryLodowe

×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/KARCZMA/MENU/DeseryLodowe

Poznaj 4 pory roku na Góreczniku. Nasza zagroda nie zapada w zimowy sen. Obserwuj jak zwierzęta zachowują się, gdy pojawiają się pierwsze wiosenne promyki słońca. Zobacz co robią latem, gdy doskwierają im upały oraz gdy spadają z drzew pierwsze jesienne liście. Dowiedz się jak pomóc im przetrwać zimę? Naucz się karmić kozy, kucyki i konie.

Rodzinny Park Przygód Górecznik
Regulamin

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, prosimy o zapoznanie sięi przestrzeganie Regulaminu Rodzinny Parku Przygód Górecznik

 1. Dzieci mogą przebywać na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik wyłącznie pod opiekąrodziców, opiekunów prawnych oraz innych opiekunów.

 2. Zabrania się korzystania z atrakcji niezgodnie z ich przeznaczeniem,

  a w szczególnościwspinania się, wchodzenia na eksponaty, podchodzenia zbyt blisko, opierania się o sprzęt.

 3. Obecność na terenie Rodzinnego Parku Przygód oznacza akceptację wszystkich zasad korzystania ze wszystkich atrakcji. Informacje o zasadach są wyeksponowane przy każdej atrakcji.

 4. Rodzicom i opiekunom prawnym przypominamy o wypełnianiu swych obowiązków nadzoru.W ramach tego obowiązku rodzice oraz opiekunowie odpowiadają za szkody spowodowane przez podopiecznych, którzy nie ukończyli 18 roku życia.

 5. Za wszelkie szkody powstałe w wyniku ignorowania instrukcji użytkowania

  lub działania celowego odpowiada w pełnej wysokości sprawca.

 6. Niedozwolone jest korzystanie z usług Rodzinnego Parku Przygód Górecznik

  w stanie nietrzeźwym – po spożyciu alkoholu lub pod wpływem substancji psychoaktywnych.

 7. Zabrania się wnoszenia na teren Rodzinnego Parku Przygód Górecznik wszelkiego rodzaju napojów i jedzenia z zewnątrz.

 8. Po Rodzinnym Parku Przygód Górecznik poruszamy się wyłącznie

  po wyznaczonych ścieżkach. Nie podchodzimy do barierek oddzielających od stawów.

 9. Na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik obowiązuje całkowity zakaz kąpieli w zbiornikach wodnych.

 10. Na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik zabrania się łowienia ryb.

 11. Zabrania się popychania, biegania.

 12. Osoby znajdujące się na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik nie mogą swoim zachowaniem,stwarzać zagrożenia dla życia lub zdrowia swojego lub innych osób a także zwierząt.

 13. Zabrania się hałasowania, straszenia, płoszenia, niepokojenia i drażnienia zwierząt.

 14. Zwierzęta przebywające na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik można karmić wyłącznie jedzeniem znajdującym się w karmnikach lub w po uzgodnieniu z obsługą Parku. Bezwzględnie zabrania się karmienia zwierząt oznaczonych tabliczką z zakazem karmienia.

 15. Nie należy podchodzić blisko zwierząt, szczególnie kucy.

 16. Zwiedzającym nie wolno wchodzić na ogrodzenia, barier dystansujących zwiedzających od klatek lub wybiegów.

 17. Zabrania się wrzucania na wybiegi jakichkolwiek przedmiotów.

 18. Na terenie parku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów poza wyznaczonymi strefami.

 19. Na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik przebywać można wyłącznie

  w godzinach jego 

 20. Personel Rodzinnego Parku Przygód Górecznik nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie

 21. Zabrania się zaśmiecania terenu Rodzinnego Parku Przygód Górecznik. Prosimy

  o zachowanie czystości,a zużyte butelki i opakowania prosimy wyrzucać do pojemników

  na śmieci.

 22. Zabrania się niszczenia zieleni i infrastruktury na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik.

 23. Bezwzględnie należy przestrzegać przepisów przeciwpożarowych. W szczególności zabraniasię wzniecania ognia z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych i po uzgodnieniu

  z personelem Parku.

 24. W przypadku występowania silnego wiatru, słabej widoczności, burzy i innych gwałtownych zjawisk atmosferycznych, mając na względzie bezpieczeństwo gości, zastrzegamy sobie prawo do czasowego unieruchomienia wybranych atrakcji lub urządzeń.

 25. Automaty sprzedające oraz gry i zabawki na monety nie są własnością firmy Górecznik Taurus. Wszelkie roszczenia prosimy kierować do właścicieli automatów.

 26. Właściciel Rodzinnego Parku Przygód Górecznik jest uprawniony, bez obowiązku wypłaceniaodszkodowania, do wyproszenia ze swego terenu osób, które postępują wbrew przepisom i zarządzeniom. Kto przeszkadza innym gościom, używa infrastruktury i urządzeń parku wbrew instrukcjom i przepisom oraz nie podporządkowuje się zaleceniom personelu, może zostać wyproszony z terenu Parku.

 27. Wszelką odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody na zdrowiu, życiu, mieniu osóbzwiedzających, wynikającą z naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu

  i nieprzestrzegania jego postanowień, ponoszą osoby zwiedzające.

 28. Właściciel Rodzinnego Parku Przygód Górecznik odpowiada wyłącznie za szkody spowodowane błędami i ewidentnymi zaniedbaniami pracowników. W szczególności

  nie odpowiada za wniesione do parku przedmioty.

 29. Rodzinny Park Przygód Górecznik nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowanenieprzestrzeganiem niniejszego Regulaminu.

 30. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń obsługi zarówno przed jak i w trakcie korzystaniaz Rodzinnego Parku Przygód Górecznik. W przypadku celowego ignorowania instrukcji użytkowania atrakcji, zostaną Państwo wykluczeni z udziału.

 31. Pobyt na terenie Rodzinnego Parku Przygód Górecznik oznacza znajomość

  i akceptację Regulaminu.

 32. Podczas pobytu w Rodzinny Parku Przygód Górecznik może dojść do sytuacji, w której zjawi się tam fotoreporter lub operator kamery. Pobyt w Parku oznacza akceptację wykorzystania swojego wizerunku oraz wizerunku podopiecznych wyłącznie do celów informacyjnych oraz promocyjnych obiektu.                                                                                                        

DZIĘKUJEMY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU
I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY

Zapraszamy w tygodniu wszystkich przedszkolaków, a także uczniów szkoły podstawowej na wspólne odkrywanie świata przyrody Doliny Baryczy - niezwykłej krainy słynącej z niespotykanej przyrody.  To mozaika lasów i stawów. Podczas zajęć pokazujemy jak żyją i odżywiają się zwierzęta z naszego regionu. Pokazujemy ekosystem lasów bogatych w grzyby, a także uczymy dzieci rozpoznawać gatunki owadów. Program zajęć dostosowany jest do wieku uczestników oraz zgodny jest z podstawą programową. Od lat jesteśmy w gronie liderów w programie Edukacja dla Doliny Baryczy.  Lekcje blisko przyrody prowadzą wyszkoleni przewodnicy - edukatorzy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty certyfikowanej znakiem Dolina Baryczy Poleca. Dzięki wycieczce zorganizowanej możesz wspólnie z grupą zwiedzić wszystkie atrakcje Parku Przygód: ścieżki edukacyjne, zagrody ze zwierzętami oraz pobawić się w Strefie Rozrywki. 

 

OFERTA EDUKACYJNA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI 

REZERWACJA TERMINU WYCIECZKI: 730744199 (pon. - pt. 8:00 - 16:00)

mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

OFERTA Z PRZEWODNIKIEM

Grupa wchodzi do Parku Przygód z przewodnikiem, który oprowadza po obiekcie i wprowadza do Strefy Rozrywki. Wymaga kontaktu z opiekunem wycieczek oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego wycieczki (patrz na dole): 730 744 199: zapytaj o termin i wybierz jedną ze ścieżek edukacyjnych poniżej. Znajdź więcej informacji na temat ścieżek na portalu www.edukacja.barycz.pl

ŚCIEŻKI EDUKACYJNE

Zapraszamy na nasze ścieżki edukacyjne, które są zlokalizowane w Parku Przygód - wokół stawu Górecznik. 

 


WARSZTATY REGIONALNE

Zapraszamy na warsztaty, które są organizowane w ramach naszych "Lekcji blisko Przyrody" i szczycą się certyfikatem Dolina Baryczy Poleca.

 

* Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zastrzegamy sobie możliwość unieruchomienia części atrakcji lub całej Strefy Rozrywki. 

 

OFERTA BEZ PRZEWODNIKA

Scenariusz 1: Grupa wchodzi do Parku Przygód (BEZ STREFY ROZRYWKI) bez udziału osoby oprowadzającej. Rezerwacja wycieczki nie wymaga kontaktu z opiekunem wycieczek oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego. 

DZIECKO 10 zł. | DOROSŁY: 10 zł.  | OPIEKUN: 0 zł.

Atrakcje Parku Przygód w cenie:

 • Wejście do zagród ze zwierzętami,
 • Spacer po ścieżkach edukacyjnych,
 • wizyta w Chatce Babci Czerwonego Kapturka,
 • wizyta w Skansenie Staroci

Scenariusz 2: Grupa wchodzi do Parku Przygód oraz do STREFY ROZRYWKI bez udziału osoby oprowadzającej. Rezerwacja wycieczki wymaga kontaktu z opiekunem wycieczek: 730 744 199 oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego wycieczki (patrz na dole). 

DZIECKO 30 zł. | DOROSŁY: 10 zł.  | OPIEKUN: 0 zł.

Atrakcje Parku Przygód w cenie:

 • Strefa Rozrywki (www.gorecznik.pl/rozrywka)
 • Wejście do zagród ze zwierzętami,
 • Spacer po ścieżkach edukacyjnych,
 • wizyta w Chatce Babci Czerwonego Kapturka,
 • wizyta w Skansenie Staroci

 

Co do jedzenia?

Karczma Górecznik to popularne miejsce spotkań wycieczek szkolnych oraz grup zorganizowanych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gastronomiczną dla grup odwiedzających nasz Park Przygód. 

Frytki
8

Porcja frytek o gramaturze 150 g

Nuggetsy z frytkami
19

Porcja nuggetsów (2 kotleciki drobiowe w panierce) o wadze ok. 60 g oraz frytki o gramaturze 100 g.

 

 


Formularz Zgłoszeniowy Wycieczki

Chcesz zarezerwować termin wycieczki? Pobierz plik PDF (link poniżej), zapisz go u siebie na dysku, wydrukuj, uzupełnij formularz ręcznie lub elektronicznie (w programie komputerowym), zeskanuj i odeślij go nam na adres: animatorzy@gorecznik.pl.

Ważne!

Dopiero, gdy go potwierdzimy mailowo wycieczka jest zapisana w naszym kalendarzu. Nie prowadzimy wstępnych rezerwacji terminów. Czasem nasze maile potwierdzające trafiają do SPAM-u lub do Segregatora (Poczta WP). 

Każdy formularz musi mieć zaakceptowany regulamin wejścia do Parku. 

 


Regulamin Parku Przygód

 

Aby móc uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych należy zapoznać się z regulaminem obiektu. Wysłanie formularza zgłoszeniowego wycieczki oznacza jego akceptację.  


 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 

Czy mogę wstępnie zarezerwować termin wycieczki? 

Nie prowadzimy wstępnej rezerwacji terminów. Proces zamówienia wycieczki polega na skontaktowaniu się z nami, ustaleniu terminu, a następnie wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wycieczki (panel dokumenty do pobrania). Należy go pobrać, wypełnić ręcznie lub elektronicznie, zeskanować i wysłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Rezerwacja zostaje potwierdzona wiadomością zwrotną, którą wysyłamy w tylko i wyłącznie w odpowiedzi na maila z Formularzem. 

Jaki jest program pobytu?  

Program pobytu jest opisany przy ścieżce edukacyjnej. 

Jaki długo trwa wycieczka?

Wynika to ściśle z programu wycieczki. Zazwyczaj grupy spędzają u nas od 2 do 3 godzin. 

Ile za wstęp płacą osoby niepełnosprawne? 

Zgodnie z wewnętrznymi zasadami osoby niepełnosprawne nie zapłacą za wejście do Parku nic. Podobnie ich opiekunowie. 

Czy mogę wziąć ze sobą zupę dla grupy lub danie obiadowe i zjeść je na terenie Parku? 

Niestety nie. Nasza Karczma serwuje dania przygotowane przez naszą kuchnię, dlatego też konsumpcja własnego prowiantu na terenie Parku Przygód jest zabroniona. Pozwalamy na to, aby dzieci zjadły kanapkę, banana oraz inne snacki. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search