Aktualności

Ale to szybko przeleciało! Wakacje 2023 oficjalnie zakończone. We wrześniu przechodzimy w sobotnio-niedzielny tryb pracy Strefy Rozrywki. Otwieramy ją tylko w każde pogodne soboty i niedzielę w godzinach 11:00 - 19:00. Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne pozostają otwarte 7 dni w tygodniu. 

Ależ to było fantastyczne spotkanie producentów i usługodawców z Doliny Baryczy. W pogodną niedzielę 11 czerwca przy budynku Karczmy i Hotelu*** Górecznik zgromadzili się użytkownicy znaku Dolina Baryczy Poleca by pokazać swoje produkty oraz usługi oraz porozmawiać z Klientami. Być może największą zaletą tego spotkania na Góreczniku była jednak możliwość poznania siebie nawzajem i być może podjęcia współpracy w ramach znaku. 

To był wspaniały czas, nie zapomnimy go nigdy. Pora jednak oficjalnie zakończyć wakacje w Parku Przygód. Przygotowaliśmy dla Was moc animacji oraz zabaw ruchowych w Strefie Rozrywki. Sprawdźcie program wydarzeń zaplanowanych na niedzielę 3 września. Wstęp: 35 złotych dziecko, 15 złotych dorosły. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search