Aktualności

10 marca spotykamy się w sali bankietowej Górecznika na wyjątkowym wydarzeniu - kolacji degustacyjnej "Kuchnia jest Kobietą". Gościem specjalnym wieczoru będzie Magdalena Ossowska, doradczyni kulinarna, zastępczyni szefów kilku uznanych restauracji oraz pasjonatka kuchni. W programie 7 setów dań degustacyjnych od amuse-bouche, przez 2 dania główne aż po deser. Cena biletu to 250 zł. 

Wyśmienite menu, doskonała atmosfera na sali oraz sporo wiedzy na temat współczesnego świata kulinarnego, trendów oraz win - za nami kolacja degustacyjna „Kuchnia jest kobietą. Gościem specjalnym wydarzenia była Magdalena Ossowska, doradczyni kulinarna. Nasze zaproszenie przyjęli również Joanna Ochniak oraz Agnieszka Hajbura-Michałowska. 

26 lutego (niedziela) w naszej sali bankietowej ruszył "Weselny meeting". To inicjatywa, z którą przyszli do nas Adam Barczak - właściciel Agencji Muzycznej Mad Music Agency, Maja Kasprzak - znana fotografka oraz Patrycja Rudowicz - weddingplanerka. Było to spotkanie z usługami i produktami potrzebnymi do organizacji przyjęcia weselnego. Cieszymy się, że wydarzenie spotkało się z tak ogromnym odzewem ze strony przyszłych Par Młodych. 

U nas wiosna, przynajmniej w głowach. Każdy promyk słońca wykorzystujemy na niezbędne, przedsezonowe prace. Z ważniejszych aktualnych tematów realizujemy przede wszystkim zadaszenie na tarasie przy wodzie. Na dachu powstanie fotowoltaika, a cały taras stanie się zimowym ogródkiem. Przygotowujemy się również do budowy nowej drogi znajdującej się w obrębie naszej posesji oraz robimy wszystko, aby zdążyć z budową i przystosowaniem nowego wejścia do Parku Przygód. Ze względu na zaawansowane prace musicie się liczyć z mniejszymi i większymi utrudnieniami. Przepraszamy za niedogodności. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search