Aktualności

Karczma & Hotel*** Górecznik z notą 9,4 na Booking.com

Podwyższamy notę na Bookingu do kosmicznego pułapu - noty 9.4. Pierwszy raz w historii sięgamy tak wysoko. Nie ukrywamy, że walczyliśmy o to jak Pan-Miś z Zakopanego o 10 złotych za zdjęcie. 

Tego nie kupisz na bazarze. Nie zdobędziesz też wykupując grubą kampanię Ads, Facebook czy pakując ogromne pieniądze w dodatkowe narzędzia promocyjne. To trzeba przeżyć, wychodzić, wystarać się, czasem wypłakać. To śmianie się z Gościem hotelowym gdy jest mu do śmiechu i okazywanie współczucia, gdy jest mu smutno. To załatwianie spraw Gości, które daleko wychodzą poza relację Recepcja / obsługa hotelu - Gość. To sprzątanie po niegrzecznych Gościach i odświeżanie po tych, po których nie pozostał nawet pyłek kurzu. Tego nie da się opisać w kilku słowach. 

Tego wszystkiego, co nazywa się prowadzeniem hotelu nie jesteśmy w stanie wrzucić po prostu do jednej szufladki. To miks emocji i zdarzeń, to ciągłe dążenie do polepszania warunków Gościom przy jednoczesnym zachowaniu balansu finansowego w tych niepewnych czasach. Ludzie, którzy prowadzą hotele w Polsce doskonale wiedzą o czym piszemy. 

Ale my dzisiaj nie do nich piszemy: piszemy do Was drodzy Goście z podziękowaniem. Dziękujemy za każdy dzień rekordowego 2023 roku w naszym hotelu. Szybko daliście nam odczuć, że pandemia jest już tylko niemiłym wspomnieniem, za co serdecznie Wam dziękujemy.

Nie możemy zapomnieć o naszych pracownikach, którzy wkładają serce w to, aby cały obiekt funkcjonował jak dobrze naoliwiony mechanizm. Po wysokiej nocie Booking Traveller Review Awards 2024 widać dobitnie, że nasz działa niemal perfekcyjnie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc…. ;) 

Do zobaczenia w Dolinie Baryczy! 

#booking #bookingtravellerreviewawards2024

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search