Aktualności

Zrealizowaliśmy inwestycję pod nazwą „Przebudowa tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji” mającą na celu rozwój oraz podniesienie jakości świadczonych usług spółki Górecznik Taurus Sp. z o. o Sp. k poprzez przebudowę tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji. To działanie zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Robimy kolejny, ważny krok w stronę elektromobilności od dziś do oferty Karczmy & Hotelu Górecznik*** dołączamy możliwość ładowania samochodu elektrycznych. To kolejny ważny krok w historii Górecznika, który był naturalnym następstwem zwiększenia naszej instalacji fotowoltaicznej na dachu drewnianego tarasu przy stawie. 

Przed Wami premiera górecznikowych gadżetów. Przez ostatnich kilka miesięcy głowiliśmy się w biurze i próbowaliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom co do gadżetów, które moglibyście zabrać ze sobą do domu po pobycie u nas. Oto nasza trzy propozycje. 

Ze względu na spore zainteresowanie naszym obiektem oraz na rozbudowaną infrastrukturę obiektu codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt zapytań o pomoc finansową w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wieczorkach, imprezach czy wydarzeniach. Choć bardzo chcemy, to nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zainteresowanym, dlatego opracowaliśmy regulamin takiej współpracy, w którym definiujemy jak i komu pomagamy. Sprawdź czy możesz się zgłosić do nas z prośbą o przekazanie vouchera. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search