blog-temp

Sprawdź nadchodzące wydarzenia oraz akcje, a także uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Sezon szparagowy czas start. Nasza szefowa kuchni Magdalena Ossowska nie wyobraża sobie życia bez szparagów, więc w ramach naszej sezonowej wkładki do karty dań pt. „Festiwal szparagów” przygotowała aż 3 specjały. Poznajcie je i zapraszamy w tygodniu (poniedziałek - piątek) do Karczmy. 

Sporo nowości, sprawdzone górecznikowe propozycje, nastawienie na produkty regionalne oraz przede wszystkim mnóstwo pyszności. Właśnie ruszamy z naszą nową kartą dań. Szefowa naszej kuchni Magdalena Ossowska przez ostatnich kilka miesięcy pracowała intensywnie nad nowym menu, czego efektem jest sporo nowości oraz udoskonalone receptury naszych sprawdzonych propozycji. Sprawdź nową kartę dań

Do wakacji bawimy się w Strefie Rozrywki tylko w pogodne soboty i niedziele oraz w długi weekend z okazji Bożego Ciała. Cena biletu w te dni to 15 zł/dorosłego i 35 zł/dziecko. W tygodniu bilet kosztuje 15 zł/os. Nowe wejście do Parku Przygód wiedzie przez Kawiarnię Wigwam: to w kasie lokalu, a także (lub) w kasie Parku kupimy bilet. 

Koniec pracowitego tygodnia? Wrzuć na luz i zregeneruj siły w Dolinie Baryczy. Zarezerwuj piątkowy nocleg ze śniadaniem, a lampkę naszego prosecco lub kufel małego górecznikowego piwa otrzymasz od nas w gratisie. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search