blog-temp

Sprawdź nadchodzące wydarzenia oraz akcje, a także uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Dziś po raz kolejny przegrywamy z pogodą. Szanse na zabawę na Góreczniku jeszcze w tym roku niestety maleją… Strefa rozrywki w Parku Przygód pozostaje zatem ZAMKNIĘTA. Zapraszamy na ścieżki edukacyjne oraz do zagród ze zwierzętami. Bilety do nabycia w kasie Parku. Ubierzcie się odpowiednio do warunków pogodowych. Do zobaczenia.

Jesień w Dolinie Baryczy to doskonała okazja, aby jeszcze przez chwilę oderwać dzieci od szkolnych ławek i zaproponować im długie spacery po Parku Przygód Górecznik połączone z edukacją regionalną w ramach programu Edukacja dla Doliny Baryczy.

Niedziela i święta to na Góreczniku wielkie święta w Karczmie: święta doskonałej kuchni oraz wspólnego zasiadania przy stole. W Karczmie Górecznik robi się wtedy wyjątkowo tłoczno - tak to już jest od kilkunastu lat. Choć nasza obsługa działa na 110%, to i tak czasem zdarzają się delikatne przestoje w zamawianiu dań. Przepraszamy i jednocześnie zdradzamy jak pomóc w rozładowaniu tego tłumu. 

Hotel & Karczma Górecznik*** został wpisany na listę podmiotów, w których można skorzystać z Bonu Turystycznego. Zapłacisz nim za pobyt ze śniadaniem w naszym hotelu. Zapraszamy do Dolinie Baryczy. 

Przed nami pierwszy weekend tegorocznych Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Kalendarium wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie cyklu www.dnikarpia.barycz.pl. Zajrzyjcie tam koniecznie, bo zaplanowano w tym roku ponad 100 różnego rodzaju aktywności. Jest w czym wybierać. 

Bilety na kolację "Ryba do syta" rozeszły się jak świeże bułeczki. Nie załapałeś się ze znajomymi? Zapraszamy do Karczmy Górecznik na "Talerz rybnych rozmaitości". Bilety na te kolację są już dostępne na sklep.barycz.pl. 

Mała, spontaniczna impreza okolicznościowa? Spotkanie ze znajomymi? A może chcesz komuś podziękować lub zrobić niespodziankę i zaprosić na wyjątkowy obiad lub kolację? Zarezerwuj stolik w naszej Karczmie. Jedne o czym musisz pamiętać to fakt, że nie przyjmujemy rezerwacji w sobotę, niedziele i święta** (zobacz wyjątki*).

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak samo jest z wakacjami. We wrześniu przechodzimy w niedzielny tryb pracy Strefy Rozrywki. Otwieramy ją tylko w każdą pogodną niedzielę w godzinach 11:00 - 19:00. Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne pozostają otwarte 7 dni w tygodniu. 

Osoby z niepełnosprawnościami mogą się czuć na Góreczniku jak u siebie w domu. Od początku staraliśmy się stworzyć obiekt przystosowany maksymalnie do tego, aby mogły się po nim poruszać osoby np. na wózku, a jednocześnie aby stymulować sensorycznie osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Liczne udogodnienia na terenie obiektu są dostępne i aby uniknąć niedomówień oraz nieporozumień zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym kilku udogodnień oraz zasad panujących w naszym całym obiekcie. W tym artykule opisujemy także bariery, z którymi mogą się spotkać osoby na wózkach.

Czy do Karczmy Górecznik mogę wziąć ze sobą psa? To najczęściej zadawane przez Was pytania. Odpowiadamy zawsze zgodnie z prawdą: możesz, ale przypominamy jednocześnie o kilku podstawowych zasadach. Oto one. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search