blog-temp

Sprawdź nadchodzące wydarzenia oraz akcje, a także uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

8 marca 2024 roku w naszej sali bankietowej organizujemy jedną z dwóch kolacji degustacyjnych w tym roku. Goście specjalni imprezy to Kurt Scheller, Bartosz Peter oraz Paweł Mieszała. W menu znajdziecie 7 dań od pre-deseru, przez dania główne aż po deser. Bilety w cenie 349 zł/os. dostępne od 8 stycznia 2024 roku. Stoliki 8-10 osób (okrągłe). Bilety: 604 935 605.

Przed Wami premiera górecznikowych gadżetów. Przez ostatnich kilka miesięcy głowiliśmy się w biurze i próbowaliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom co do gadżetów, które moglibyście zabrać ze sobą do domu po pobycie u nas. Oto nasza trzy propozycje. 

Osoby z niepełnosprawnościami mogą się czuć na Góreczniku jak u siebie w domu. Od początku staraliśmy się stworzyć obiekt przystosowany maksymalnie do tego, aby mogły się po nim poruszać osoby np. na wózku, a jednocześnie aby stymulować sensorycznie osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Liczne udogodnienia na terenie obiektu są dostępne i aby uniknąć niedomówień oraz nieporozumień zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym kilku udogodnień oraz zasad panujących w naszym całym obiekcie. W tym artykule opisujemy także bariery, z którymi mogą się spotkać osoby na wózkach.

Czy do Karczmy Górecznik mogę wziąć ze sobą psa? To najczęściej zadawane przez Was pytania. Odpowiadamy zawsze zgodnie z prawdą: możesz, ale przypominamy jednocześnie o kilku podstawowych zasadach. Oto one. 

Zrealizowaliśmy inwestycję pod nazwą „Przebudowa tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji” mającą na celu rozwój oraz podniesienie jakości świadczonych usług spółki Górecznik Taurus Sp. z o. o Sp. k poprzez przebudowę tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji. To działanie zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Niedziela i święta to na Góreczniku wielkie święta w Karczmie: święta doskonałej kuchni oraz wspólnego zasiadania przy stole. W Karczmie Górecznik robi się wtedy wyjątkowo tłoczno - tak to już jest od kilkunastu lat. Choć nasza obsługa działa na 110%, to i tak czasem zdarzają się delikatne przestoje w zamawianiu dań. Przepraszamy i jednocześnie zdradzamy jak pomóc w rozładowaniu tego tłumu. 

Mała, spontaniczna impreza okolicznościowa? Spotkanie ze znajomymi? A może chcesz komuś podziękować lub zrobić niespodziankę i zaprosić na wyjątkowy obiad lub kolację? Zarezerwuj stolik w naszej Karczmie. Jedne o czym musisz pamiętać to fakt, że nie przyjmujemy rezerwacji w sobotę, niedziele i święta** (zobacz wyjątki*).

Robimy kolejny, ważny krok w stronę elektromobilności od dziś do oferty Karczmy & Hotelu Górecznik*** dołączamy możliwość ładowania samochodu elektrycznych. To kolejny ważny krok w historii Górecznika, który był naturalnym następstwem zwiększenia naszej instalacji fotowoltaicznej na dachu drewnianego tarasu przy stawie. 

Ze względu na spore zainteresowanie naszym obiektem oraz na rozbudowaną infrastrukturę obiektu codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt zapytań o pomoc finansową w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wieczorkach, imprezach czy wydarzeniach. Choć bardzo chcemy, to nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zainteresowanym, dlatego opracowaliśmy regulamin takiej współpracy, w którym definiujemy jak i komu pomagamy. Sprawdź czy możesz się zgłosić do nas z prośbą o przekazanie vouchera. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search