blog-temp

Sprawdź nadchodzące wydarzenia oraz akcje, a także uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Od najbliższej soboty 25 czerwca nasz Park Przygód wchodzi w wakacyjny tryb działania. Strefę Rozrywki wraz z całym Parkiem. otwieramy dla Was od wtorku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 19:00. Oto lista najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie. 

Niedziela i święta to na Góreczniku wielkie święta w Karczmie: święta doskonałej kuchni oraz wspólnego zasiadania przy stole. W Karczmie Górecznik robi się wtedy wyjątkowo tłoczno - tak to już jest od kilkunastu lat. Choć nasza obsługa działa na 110%, to i tak czasem zdarzają się delikatne przestoje w zamawianiu dań. Przepraszamy i jednocześnie zdradzamy jak pomóc w rozładowaniu tego tłumu. 

Hotel & Karczma Górecznik*** został wpisany na listę podmiotów, w których można skorzystać z Bonu Turystycznego. Zapłacisz nim za pobyt ze śniadaniem w naszym hotelu. Zapraszamy do Dolinie Baryczy. 

W czerwcu Strefa Rozrywki w Parku Przygód będzie czynna dla Klientów indywidualnych tylko w sobotę niedziele. Ścieżki edukacyjne oraz zagrody ze zwierzętami można odwiedzać 7 dni w tygodniu. Wejście do otwartej części Parku Przygód od poniedziałku do soboty kosztuje 10 złotych za osobę. Opłata w kasie Karczmy. W soboty i niedziele wejście na ścieżki edukacyjne, do zagród ze zwierzętami oraz do Strefy Rozrywki kosztuje 30 złotych za dziecko i 10 złotych za dorosłego. 

Czy na Górecznik mogę wziąć ze sobą psa? To najczęściej zadawane przez Was pytania. Odpowiadamy zawsze zgodnie z prawdą: możesz, ale przypominamy jednocześnie o kilku podstawowych zasadach. Oto one. 

Mała, spontaniczna impreza okolicznościowa? Spotkanie ze znajomymi? A może chcesz komuś podziękować lub zrobić niespodziankę i zaprosić na wyjątkowy obiad lub kolację? Zarezerwuj stolik w naszej Karczmie. Jedne o czym musisz pamiętać to fakt, że nie przyjmujemy rezerwacji w sobotę, niedziele i święta*.

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search