blog-temp

Z miłości do mistrzowskich smaków vol. 2 - zapowiedź

Rok temu Kurt Scheller i Paweł Mieszała zabrali nas w kulinarną podróż podczas kolacji walentynkowej „Z miłości do mistrzowskich smaków”. 10 lutego 2023 roku zaplanowaliśmy drugą edycję tej imprezy. Gośćmi specjalnymi kolacji degustacyjnej będą Bartosz Peter - Kapitan Reprezentacji Polski Kucharzy oraz ponownie Paweł Mieszała. Bilety na kolację w cenie 280 złotych za osobę można nabyć u Mateusza Bąkowskiego, szefa sali bankietowej, pod numerem 575 311 322.

Z miłości do mistrzowskich smaków

Kolacja degustacyjna | Goście specjalni: Bartosz Peter i Paweł Mieszała

10 lutego 2023

W planach mamy 7 setów dań przygotowanych przez Bartosza Petera, Romana Wegnerowicza, Tomasza Różańskiego oraz w tym desery od Pawła Mieszały. 

Goście kolacji

Powraca walentynkowa kolacja degustacyjna, którą w tamtym roku zaszczycił swoją obecnością Kurt Scheller. Tym razem gościem specjalnym będzie Mistrz nad Mistrzami, jeden z najbardziej znanych polskich kucharzy na arenie międzynarodowej: Bartosz Peter - Kapitan Reprezentacji Polski Kucharzy. Bartek, który jeszcze chwilę temu rywalizował o najważniejszy tytuł kulinarny na świecie szkolił nas już z przygotowania dań imprezowych, teraz przygotuje wspólnie z naszymi Mistrzami kuchni wyjątkowe dania inspirowane miłością. 

Paweł Mieszała to zaś postać, której nie musimy Gościom naszych kolacji przedstawiać. Właściciel Cukierni Pawlova w Luboniu pod Poznaniem to także Mistrz fachu cukiernictwa, który jest z nami zawsze wtedy, gdy dzieje się u nas coś wyjątkowego kulinarnie. Podczas ostatniej kolacji "Ryba do syta" Paweł wzniósł się na wyżyny i zaprezentował smaki, które zachwyciły publiczność tej tradycyjnej kolacji rybnej, którą organizujemy w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. 

Bilety na kolację w cenie 280 złotych/osobę można nabyć pod numerem telefonu: 575 600 111

10 stolików po 10 osób

Uwaga! Nocleg w Hotelu Górecznik dla Gości kolacji w promocyjnej cenie 249 złotych/pokój dwuosobowy ze śniadaniem. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search