BLOG

Nie masz pomysłu jak obdarować bliską Ci osobę? A może chcesz wysłać teściową na krótki pobyt, choć boisz się, że powie Ci, że daleko nie chce podróżować? Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne: proponujemy voucher do wykorzystania na terenie kompleksu Górecznik. Kolacja dla dwojga, nocleg oraz śniadanie na dobry początek dnia i to za jedyne 300 złotych. 

Prezent idealny? No właśnie.... Jak go zdefiniować? To taki, który przede wszystkim cieszy. Są takie prezenty, które mogą ucieszyć zarówno obdarowanego, jak i tego, który obdarowuje. 

- Mamusiu! Nigdzie nie będziesz musiała wyjeżdżać, a poza tym zjesz z Tatą swojego ulubionego dorsza z Górecznika - i masz gotową odpowiedź na argumenty teściowej, która usilnie będzie chciała Ci powiedzieć, że nigdzie daleko nie ma zamiaru się wybierać. Nie musi. Może przyjechać na Górecznik, zjeść pysznego dorsza lub sandacza (poleca sam Sławomir! - dodatkowy argument "za"), a po kolacji przenocować się w Hotelu Górecznik. Rano rodziców obudzi śpiew ptaków oraz szum drzew kołyszących się na wietrze. Gdy zjedzą śniadanie serwowane w naszej Karczmie i na "do widzenia" pospacerują po naszych ścieżkach, to wrócą do domu wypoczęci jak po miesiącu miodowym. 

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś z rodziny? Przyjaciela, chcesz się odwdzięczyć w oryginalny sposób. Voucher z Górecznika to rozwiązanie a) oryginalne, b) gwarantujące satysfakcję. Voucher, którym możesz obdarować bliską osobę jest o wartości 300 złotych. W ramach tej kwoty zapraszamy na kolację dla dwojga o wartości 100 złotych. Pozostała kwota przeznaczona zostanie na nocleg ze śniadaniem w pokoju (wersja standard). Voucher zakupisz w recepcji Hotelu Górecznik.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 693 846 901 lub pod adresem mailowym This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search