BLOG

Dziękujemy, że spędziliście go razem z nami. Rozpoczęliśmy już 31 maja, w Boże Ciało. Codziennie otwieraliśmy dla Was Park Przygód i Edukacji. Specjalnie dla Was znieśliśmy wstęp 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Także dla Was zaprosiliśmy animatorów, którzy umilali Wam czas. 3 czerwca (w niedzielę) nastąpiła kulminacja tegorocznych obchodów Dnia Dziecka. 

Fotorelacja z 1 czerwca 2018 - wstęp do Parku Przygód był wolny. 

Fotorelacja z 3 czerwca, czyli Rodzinnych Zawodów Wędkarskich zorganizowanych przez PZW Górecznik oraz przez nas. Zwyciężył Stanisław Wolniak i Weronika Wolniak, drugie miejsce zajął Władysław Szczypkowski z Pawłem Szczypkowskim, a na trzecim stopniu podium uplasował się Adam Jaziewicz i Wojtek Jaziewicz. Największego karpia złowiła ekipa zwycięzców (1,72 kg). Gratulacje dla wszystkich uczestników :) Najmłodsi wędkarze mogli za darmo skorzystać z oferty rozrywkowej Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji. 

I na koniec fotorelacja z 3 czerwca z animacji firmy Pregel. Happy Gellato Party to propozycja dla najmłodszych klientów Parku Przygód. Zobaczcie jak się bawiliśmy. 

Dziękujemy za to, że byliście przez ten cały weekend z nami. Wkrótce wakacje :) 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search