BLOG

Kupując w Karczmie Górecznik nie tylko otwierasz sobie drogę do spacerowania po ścieżkach i zagrodzie w naszym Parku Przygód, ale także wspierasz nas w dokarmianiu zwierzaków. 

W ostatnim czasie na świat w naszym Parku Przygód przyszły dwa urocze zwierzątka. Tydzień wcześniej to owieczka, a wczoraj o poranku byliśmy świadkami narodzin małej kózki. Zwierzę niemal od razu stanęło na nogi. Dziś wyszła nawet ze swojej chatki.  Dziś jeden z naszych fanów na facebooku Olek ochrzcił ją imieniem Mija. Utrzymanie zwierząt w czystości, zdrowiu oraz szczęściu to dla nas absolutny priorytet. Niestety wymaga to sporych nakładów finansowych, dlatego ogłaszamy akcję "Cegiełka dla zwierząt". Kupując danie w Karczmie Górecznik wspierasz nas w utrzymaniu zwierząt. 

Prognozy pogody na zbliżający się weekend są bardzo optymistyczne, dlatego zapraszamy Was gorąco do odwiedzania Górecznika. Ze względu na to, że mamy sporo wolnej przestrzeni możecie być spokojni o Wasze bezpieczeństwo. Przypominamy, że od sezonu 2020 spacerować po Parku można jedynie z paragonem z danego dnia z Karczmy. Goście hotelowi mają spacery w cenie pobytu ;) 

W najbliższą niedzielę będziemy czekać na Was z naszą nową ofertą dań na wynos. Przygotowaliśmy Wasze ulubione zupy i dobrze Wam znane z karty oraz imprez potrawy:

  • żurek
  • gulaszową
  • śledzika
  • rybę po grecku

  • rybę w salsie słodko-kwaśnej, czyli po japońsku

  • karpia z Doliny Baryczy z certyfikatem Dolina Baryczy Poleca w occie

  • Gulasz wieprzowy szefa kuchni

  • Kurczak w sosie słodko-kwaśnym

  • Gołąbki z dorsza

Wszystkie te dania z naszego menu Karczmy oraz sali bankietowej są pasteryzowane i przygotowywane na świeżo, właśnie dlatego będziecie je mogli spokojnie wziąć ze sobą i skonsumować w domowym zaciszu. Jeśli zachowacie ciągłość odpowiedniej temperatury słoików, to będziecie mogli spokojnie otworzyć je nawet za 2-3 dni. Produkty na wynos z Górecznika znajdziecie na drewnianym tarasie przy wejściu do Karczmy. Dodatkowo w niedzielę przy zakupie kubka grzańca na wynos czeka na Was pajda chleba z Piekarni GS Przygodzice posmarowana własnoręcznie robionym smalcem. Karczma Górecznik oczywiście także będzie stała dla Was otworem. Przypominamy o zachowaniu dystansu oraz noszeniu maseczek. 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search