BLOG

Panie i Panowie: poznajcie naszego nowego drugiego szefa kuchni, który obok Romana Wegnerowicza będzie odpowiadać za całą kuchnię Karczma&Hotel*** Górecznik. Drugi filar naszej gastronomii to doświadczony szef kuchni i świetny kucharz Tomasz Różański z Poznania.
 
Urzekł nas sporym doświadczeniem, niesamowitym podejściem do smaku oraz rzetelnością już podczas warsztatów, które wspólnie z Joanna Ochniak przeprowadzili w ubiegłym roku. A potem nadeszła pandemia, czas ciężki dla branży gastronomicznej i długie miesiące w zawieszeniu. Jak widać wróciliśmy silniejsi z drugim kapitanem ⚓️ na naszym statku i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania 💪🏻 Tomasz Różański i Roman Wegnerowicz podzielają się obowiązkami, ale razem odpowiadają za całokształt smaku dań z Górecznika. 
 
To przede wszystkim zmiana in plus dla Was, drodzy Goście Karczmy i Hotelu. Nietuzinkowe podejście Tomasza do smaku i wyglądu dań możecie poznać już jutro. Zapraszamy do Karczmy na zupełnie limitowane serie dań zaproponowanych przez naszego drugiego szefa kuchni. 
 
Tomasz - witamy Cię na pokładzie i życzymy połamania noży!
 
 
Załoga Górecznika
#chef #szefkuchni #wzmocnienie #kuchnia #karczmagórecznik #poledwiczkawieprzowa #finedine #finedining
 
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search