BLOG

"Zalef" odwiedził nas po koncercie w ostrowskiej Arenie. Publiczność mogła usłyszeć przekrojowy materiał będący swoistym resume twórczości piosenkarza i gitarzysty. 

Informacja organizatora koncertu: Klubu Stara Przepompownia

Krzysztof Zalewski zwycięzca Idola z 2003 roku wyrusza w trasę koncertową promującą jego najnowszy album „Zabawa”. Jeden z jego koncertów odbędzie się 10 października w Arenie Ostrów. Nie może was zabraknąć na tym wydarzeniu.

Debiutancka płyta Krzysztofa Zalewskiego charakteryzowała się rockowym, ostrym i surowym brzmieniem. Sprzedawała się naprawdę dobrze, a sam Zalef zyskał ogromną popularność, jednak na jakiś czas zaprzestał nagrywania nowych solowych piosenek. W tym czasie Krzysztof między innymi wspomagał na instrumentach klawiszowych grupę Hey podczas ich trasy koncertowej w oraz zagrał w filmie. Na jego kolejny album musieliśmy zatem czekać aż do 2013 roku. Warto było, bo płyta „Zelig” okazała się strzałem w dziesiątkę.

Album „Zabawa” to już piąta solowa płyta tego genialnego artysty. Powstała ona w czasach pandemii i Zalef porusza w niej dość trudne tematy. Pomimo to na koncertach promujących jego ostatnią płytę wszyscy dobrze się bawią i tańczą, gdyż Krzysztof Zalewski pragnie by jego muzyka, dostarczyła nam uśmiechu i zabawy, nawet w trudnych czasach.

Na zdjęciu Krzysztof Zalewski z Tomaszem Różańskim, szefem kuchni Karczma&Hotel*** Górecznik. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search