BLOG

Przygotowaliśmy dla Was przepis na górecznikowy świąteczny barszcz na zakwasie, który dostaniecie na stoisku regionalnym w naszej Karczmie. 

Sprawdzone propozycje naszej kuchni na Twoim wigilijnym stole. Sprawdź tegoroczną ofertę cateringu wigilijnego. Zapoznaj się z naszą ofertą w pliku PDF. Ostrów Wielkopolski i okolice. 

Szanowni Goście, informujemy że w środę 1 listopada nasza Karczma będzie zamknięta. Zapraszamy w czwartek 2 listopada od godziny 12:00. Jednocześnie informujemy, że cały czas można dokonywać rezerwacji pokojów w naszym Hotelu. 

Prawie 240 uczestników, blisko 1000 talerzy, 900 przystawek typy finger food, 2 sale z 2 klimatami muzycznymi, blisko 40 zaangażowanych w organizację wydarzenia pracowników - pora na podsumowanie tegorocznej kolacji „Ryba do syta” nie tylko w liczbach. Było to największe kulinarne wydarzenie tej jesieni w Dolinie Baryczy. 

Wigilia dla Twoich pracowników w Karczma&Hotel*** Górecznik już od 150 złotych/osoba. Spotkajmy się o wyjątkowym czasie, w wyjątkowym towarzystwie i wyjątkowym miejscu - w Dolinie Baryczy.

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search