BLOG

Mamy dla Was świetne wieści - wracamy ze Strefą Rozrywki na majówkę 2023! Zapraszamy od 30 kwietnia (niedziela) do 3 maja włącznie (środa). Potem Strefa wraca na niedzielę 7 maja i każdą kolejną niedzielę do początku wakacji. Cena wejścia do Parku Przygód w dniach 30.04 - 03.05 to 30 złotych za dziecko i 10 złotych za dorosłego. 

Silna reprezentacja Gminy Przygodzice zjawiła się na gali wręczenia certyfikatów Dolina Baryczy PolecaZ dumą odbieraliśmy 3 certyfikaty na 2023 roku, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług oraz pieczętują naszą pozycję jednego z liderów współpracy w systemie. 

To kolejny rok z certyfikatem Dolina Baryczy Poleca. Kolejny rok, w który udowadniamy, że współpraca się opłaca i nie jest to tylko slogan. Rozszerzyliśmy współdziałanie o usługi, potrzymaliśmy dotychczasowe kontakty z producentami i ponownie wprowadziliśmy produkt w postaci wina z Doliny Baryczy. 

Szukamy pracowników na stanowisko: przewodnik / edukator w Parku Przygód na sezon wiosenno-letni 2023. Kogo konkretnie szukamy?
Niech ten szczególny czas będzie dla Was momentem wytchnienia. Spotykamy się we wtorek po przerwie świątecznej. Wesołych Świąt od całej załogi Karczma & Hotel*** Górecznik.  
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search