BLOG

Górecznikowa kolejka z atrakcjami dla całej rodziny gotowa na długi weekend! Rozpoczynamy zabawę już od czwartku (Boże Ciało), a kończymy w niedzielę. Strefa Rozrywki w Parku Przygód będzie czynna przez całe 4 dni. Za wejście dziecka do Parku zapłacisz 30 złotych, natomiast bilet dla dorosłego to koszt 10 złotych. Oto plan na 4 dni. 

Dzień Dziecka pełen aktywności zafundowali naszym najmniejszym Klientom strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach. Druhowie dotarli do Strefy Rozrywki dwoma wozami i zaproponowali kilka ciekawych zabaw dla milusińskich. 

4 i 5 czerwca 2022 - zarezerwujcie sobie termin na ten weekend czas wolny. Zapraszamy wszystkich na Dzień Dziecka na Góreczniku. Otwieramy dla Was Strefę Rozrywki w Parku Przygód oraz w niedzielę zapraszamy na dodatkowe atrakcje: pokaz wozów strażackich OSP Przygodzice. 

Osoby z niepełnosprawnościami mogą się czuć na Góreczniku jak u siebie w domu. Od początku staraliśmy się stworzyć obiekt przystosowany maksymalnie do tego, aby mogły się po nim poruszać osoby np. na wózku, a jednocześnie aby stymulować sensorycznie osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Liczne udogodnienia na terenie obiektu są dostępne i aby uniknąć niedomówień oraz nieporozumień zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym kilku udogodnień oraz zasad panujących w naszym całym obiekcie. W tym artykule opisujemy także bariery, z którymi mogą się spotkać osoby na wózkach.

Wielki powrót naszego Parku Przygód w pełnej wersji! Zapraszamy na majówkę na Górecznik. Od 1 do 3 maja otwieramy dla Was Strefę Rozrywki po zimowej przerwie. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search