BLOG

Ze względu na spore zainteresowanie naszym obiektem oraz na rozbudowaną infrastrukturę obiektu codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt zapytań o pomoc finansową w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wieczorkach, imprezach czy wydarzeniach. Choć bardzo chcemy, to nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zainteresowanym, dlatego opracowaliśmy regulamin takiej współpracy, w którym definiujemy jak i komu pomagamy. Sprawdź czy możesz się zgłosić do nas z prośbą o przekazanie vouchera. 

Komu pomagamy? 

Pomagamy TYLKO instytucjom, organizacjom pozarządowym (NGO) zarejestrowanym i/lub działającym na terenie Gminy Przygodzice. Jeśli Twoja organizacji w jakiś sposób pomaga lokalnej społeczności, tworzy ciekawe inicjatywy, to możesz liczyć na naszą pomoc. Jeśli jesteś osobą prywatną i masz jakiś pomysł jak wykorzystać nasz voucher na Twojej imprezie, to koniecznie opisz tę sytuację w mailu do nas. Zastanowimy się nad tym. 

W jaki sposób pomagamy?

Udostępniamy voucher rodzinny (2 dorosłych, 2 dzieci) pozwalający na wejście do Parku Przygód w sezonie letnim (od maja do września), czyli wtedy gdy czynna jest nasza Strefa Rozrywki (sprawdź czy jest czynna na www.gorecznik.pl/rozrywka). Voucher to równowartość 80 złotych (stan na 15 listopada 2022).

Jak odebrać voucher? 

Napisz maila na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. i opisz w nim jakie to wydarzenie. Poczekaj na odpowiedź z naszej strony (pracujemy od 8-16 od poniedziałku do piątku). Jeśli odpowiemy Ci, że kwalifikujesz się do otrzymania vouchera, to mailu zwrotnym prześlemy Ci instrukcję jak go odebrać. 

 O czym muszę pamiętać?

 1. O tym, że nie wysyłamy voucherów pocztą. Musisz go odebrać samemu w naszej siedzbie, oczywiście po uprzednim kontakcie i otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi. 
 2. Przede wszystkim o tym, żeby poinformować uczestników Twojego wydarzenia o tym, że przekazaliśmy ten voucher. W komunikacie podaj proszę nazwę naszej spółki „Górecznik Taurus” oraz adnotację, że to spółka zarządzająca Karczmą, Hotelem oraz Parkiem Przygód Górecznik. 
 3. To Ty jako organizator jesteś zobowiązany do poinformowania osoby, która wygrywa voucher do naszego Parku Przygód na licytacji bądź w jakimkolwiek innym konkursie o tym, że będzie mogła bon zrealizować, ale tylko w dniu otwarcia Strefy Rozrywki. Nie odpowiadamy za sytuacje, w których taka osoba nie będzie mogła wejść na teren obiektu z uwagi na jego zamknięcie. 
 4. Mile widziane są podziękowania w każdej formie: czy to na facebooku, instagramie, Tik-Toku Twojego wydarzenia, czy podczas samego wydarzenia lub już po wydarzeniu w formie pisemnej. Jeszcze milej będzie nam, gdy zrobicie sobie zdjęcia z naszymi voucherami oraz osobami, które je wygrały i opublikujecie na swoich social mediach z informacją o tym kto i co wygrał. Nie chcemy chyba zbyt wiele, prawda? Znajdziesz nas pod adresem: @gorecznik na facebooku, instagramie i TikToku.
 5. Mamy absolutne prawo do tego, aby odmówić współpracy i prosimy to prawo uszanować. 

Informacje oraz kontakt 

Wszelkich informacji udzielamy po kontakcie na wspomniany adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. oraz pod numerem telefonu 730 744 199 (pon-pt: 8:00-16:00)

 Co mamy na myśli pisząc NGO i używając określenia „organizacja pozarządowa”? 

Obydwa określenia odnoszą się do podmiotów tzw. trzeciego sektora, któ­re m.in.:

 • nie są nastawione na zysk (w języku angielskim funkcjonuje nazwa non-profit organizations),
 • nie stanowią elementu struktury państwa i w tym sensie są  „pozarządowe”.

W języku polskim funkcjonuje kilka nazw określających organizacje trzeciego sektora. Mówi się o nich:

 • organizacje pozarządowe
 • organizacje społeczne,
 • NGO (skrót od ang. non-governmental organization)
 • organizacje non-profit,
 • organizacje ochotnicze,
 • organizacje obywatelskie,
 • organizacje niezależne,
 • organizacje użyteczności publicznej.

Nazwy „NGO” czy „organizacja pozarządowa” (a także innych wymienionych powyżej) używa się w Polsce zazwyczaj w stosunku do fundacji lub stowarzyszeń.

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search