BLOG

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy oraz sukcesu dwóch Maj z pobliskiej Szkoły Podstawowej w Dębnicy w Gminie Przygodzice. Dziewczyny zdobyły właśnie 2. miejsce w 25. edycji Regionalnego Konkursu o Dolinie Baryczy „Odkryj Dolinę Baryczy. Stanęły na podium pracą o Góreczniku.
 
Uczniowie szkół działających w ramach programu Edukacja dla Doliny Baryczy musieli zaprojektować szkolną wycieczkę po regionie w ramach Wyjątkowych Inicjatyw Edukacyjnych 2022 (WIE). Dziewczyny napisały świetny przewodnik po naszych ścieżkach i całym obiekcie. Przy tworzeniu przewodnika w formie prezentacji multimedialnej świetnie się bawiły. 
 
Już sam tytuł pracy uczennic Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Dębnicy przykuwa uwagę: „Dolina Baryczy w pigułce - jedno miejsce, a wiele możliwości - Górecznik”. Dziewczyny stworzyły stacyjki na naszym terenie. Każdy z przystanków jest doskonale trafnie opisany. Maje odwiedzają nasze ścieżki edukacyjne „Dawnej Wsi”, „Grzybów”, „Owadów” oraz naszą zagrodę. Zaglądają też do Strefy Rozrywki oraz do Karczmy. 
 
Jak już pisaliśmy: jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, dlatego zapraszamy całą klasę dwóch Maj na zabawę w Strefie Rozrywki w sezonie edukacyjnym 2023 (maj-czerwiec).
 
Z takim zacięciem rosną nam chyba jakieś przewodniczki po Dolinie Baryczy.
 
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search