W Karczmie Górecznik obowiązują procedury bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa. Zapoznaj się z nimi na stronie: Koronawirus
 
Stylem nawiązuje do architektury Doliny Baryczy, czerpiącej garściami z tradycyjnego budownictwa pruskiego. Kuchnią zaś do tradycji Górecznika, gdzie od początku królowały ryby. Karczma Górecznik znajduje się zaledwie kilka kilometrów od miejsca, gdzie swój bieg rozpoczyna rzeka Barycz. Położenie oraz przywiązanie do tradycji nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat oraz charakter. Obiekt skąpany jest wśród lasów oraz stawów należących niegdyś do księcia Radziwiłła.
 
Leży przy starej drodze krajowej numer 11, zaledwie 2 minuty drogi od zjazdu z Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. W menu znajdziemy zarówno dania z ryb słodkowodnych, jak i morskich. W klimatycznym wnętrzu z kominkiem oraz ogromnym akwarium, gdzie zatopiona została wioska rodem z Doliny Baryczy serwowane są też pyszne własnoręcznie robione lody rzemieślnicze, firmowa kawa górecznikowa oraz desery. Latem zapraszamy na wędzoną rybę na drewnianych tarasach, przez cały rok natomiast na Piwo Górecznikowe stworzone specjalnie dla nas w rzemieślniczym Browarze Jan Olbracht w Piotrkowie Trybunalskim. 
 
Szefami kuchni Karczma&Hotel*** Górecznik są Roman Wegnerowicz oraz Tomasz Różański. 
 
 
 
 

Dania z ryb słodkowodnych serwowane w Karczmie Górecznik oraz wszystkich punktach gastronomicznych marki sygnowane są znakiem Dolina Baryczy Poleca. Potwierdza to certyfikat odnawiany corocznie. 


BUDOWA KARCZMY

ATRAKCJA KARCZMY

GALERIA


 

Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce "Kontakt":

https://hotel.gorecznik.pl/kontakt.html

Masz pytania ?

Tel.: +48 62 724 35 61

 
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search