Uwaga! Aktualne godziny otwarcia Parku dostępne są w "Aktualnościach" poniżej.

 

Witamy w Dolinie Baryczy! Znajdujący się na terenie Górecznika w gminie Przygodzice Rodzinny Park Przygód i Edukacji to propozycja dla całych rodzin z dziećmi. Obiekt składa się z 2 części:

 

  • zagrody ze zwierzętami i ścieżki edukacyjne utwardzone ścieżki zlokalizowane wokół stawu Górecznik (otwarte 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, gdy Strefa Rozrywki jest czynna stanowią element całego Parku Przygód)

  • Strefa Rozrywki (otwarta dla klientów indywidualnych w sezonie: maj-wrzesień, otwarta dla grup wycieczkowych po umówieniu się z opiekunem wycieczek: OFERTA EDUKACYJNA)

Płacisz raz - bawisz się cały dzień. Wszystkie atrakcje w cenie biletu. Lista: ATRAKCJE PARKU PRZYGÓD

Dla kogo jest Park Przygód i Edukacji Górecznik? Park przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2-8 lat. Nie oznacza to, że starsze dzieci nie będą miały tutaj co robić: wręcz przeciwnie, atrakcji jest mnóstwo. Pragniemy jednak poinformować, że wieloletnie doświadczenie pozwala nam sądzić, że im starszy Gość Parku, tym bardziej zmienia się rola naszego obiektu - z rozrywkowego miejsca staje się miejscem edukacyjnym. 

Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne zlokalizowane są wokół stawu Górecznik i stanowią nie lada atrakcję dla najmłodszych. Po pierwsze można tam nauczyć się obcowania z Naturą Doliny Baryczy, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o historii regionu. Można je odwiedzać 7 dni w tygodniu.  

Wiedzę na temat tego jak żyli nasi przodkowe przekazujemy podczas „Lekcji blisko przyrody”, które organizujemy w ramach programu Edukacja dla Doliny Baryczy. Oferta warsztatów regionalnych w naszym Parku Przygód jest sygnowana certyfikatem Dolina Baryczy Poleca.

Strefa Rozrywki w Parku Przygód to teren z dużym placem zabaw oraz atrakcjami dla dzieci. Klienci indywidualni mogą z niej skorzystać tylko w sezonie od późnej wiosny do wczesnej jesieni: otwiera się w maju, a swoją działalność kończy wraz z nadejściem października. Od maja do czerwca otwierana jest w tygodniu dla grup zorganizowanych (wycieczek). 

 


Aktualności z Parku

Sprawdź co w Parku piszczy ;) 

Górecznikowa "Betlejemka" zaprasza

Zapraszamy do nowej górecznikowej Betlejemki. Będąc na Góreczniku kierujcie się w stronę światła gwiazdy betlejemskiej. Na wyspie przy Chatce Babci Czerwonego Kapturka powstała tegoroczna szopka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. Scena przedstawia moment narodzenia Jezusa w Betlejem 🤱

Jesień i zima w Parku Przygód

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak samo jest z wakacjami. Od października przechodzimy w zimowy tryb pracy Parku Przygód. Strefa Rozrywki pozostaje zamknięta do wiosny 2023 roku. Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne pozostają otwarte 7 dni w tygodniu. Park Przygód jest otwarty codziennie w godzinach 11:00 - 19:00. Wstęp to 10 złotych/osobę (płatne w kasie Karczmy).


DO PARKU WCHODZĘ:

Z RODZINĄ

Kliknij i sprawdź ofertę dla Klienta indywidualnego: rodzin i znajomych.

Rezerwacja terminu przyjazdu nie jest wymagana. 

Z GRUPĄ

Kliknij i sprawdź ofertę dla wycieczek powyżej 20 osób. 

Rezerwacja terminu wycieczki jest wymagana. 

Jak wejść od Parku Przygód?

Wejście do Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji Górecznik wiedzie przez Karczmę, a potem przez zadaszony most. Zobacz to na filmie instruktażowym. 


PLAN PARKU


REGULAMIN PARKU

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search