Rodzinny Park Przygód Górecznik

 • gokarty.jpg
 • zagrody.jpg
 • zamek.jpg

 

 

UWAGA! 

Park Przygód NIECZYNNY do maja 2019 roku. Zapraszamy jednak na ścieżki edukacyjne oraz do zagrody ze zwierzętami. 

Wypożyczalnia rowerów

Nowo otwarta wypożyczalnia rowerów umożliwia w ekologiczny sposób podróżowanie przez malownicze tereny Doliny Baryczy oraz obszary Natura 2000. Komfortowe rowery zapewniają jazdę na wysokim poziomie. Dodatkowo każdy otrzyma mapkę ze szlakami rowerowymi, która pomoże odkryć najdalej położone zakątki Doliny Baryczy.

Rowery można wypożyczyć w recepcji Hotelu Górecznik***. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

575 311 322

 

 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI ROWERÓW

W RODZINNYM PARKU PRZYGÓD GÓRECZNIK

 1. Rowery może u nas wypożyczać osoba pełnoletnia i trzeźwa za okazaniem dwóch ważnych dokumentów tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport). Sprzęt udostępniamy po spisaniu umowy i uiszczeniu kaucji zwrotnej w wysokości 50 zł od roweru. 
 2. Kaucja na czas wypożyczenia pozostaje w Wypożyczalni Rowerów Górecznik Taurus sp. z o. o. sp. k., ul. Wrocławska 7, Antonin, 63-421 Przygodzice.
 3. Jeżeli pracownik wypożyczalni uzna Klienta za niewiarygodnego, może odmówić wypożyczenia roweru bez podania przyczyny.
 4. Wypożyczając rower klient przyjmuje pełną odpowiedzialność za szkody powstałe w czasie jego użytkowania od momentu podpisania umowy do zwrotu roweru.
 5. W przypadku zepsucia, uszkodzenia lub kradzieży roweru klient zobowiązany jest pokryć powstałe szkody.
 6. Wypożyczalnia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w czasie użytkowania rowerów przez klienta.
 7. Klient zrzeka się wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonych rowerów.
 8. Rower należy zwrócić do wypożyczalni w deklarowanym i opłaconym terminie. Zwrot roweru po terminie spowoduje pobranie dodatkowej opłaty zgodnie z cennikiem.
 9. Wymagana jest akceptacja regulaminu potwierdzona własnoręcznym podpisem

CENNIK

 • Rower - 7zł/godz. (30 zł cały dzień)
 • Rower z siodełkiem dziecięcym - cena roweru + 5zł jednorazowej opłaty

Miłego pedałowania po gminie Przygodzice! 

   


 Wypożyczalnia współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach w ramach Osi4 - LEADER  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013