Wesele Waszych marzeń jest bliżej niż myślisz - na Góreczniku w Dolinie Baryczy. Zaproście najbliższe Wam osoby do wyjątkowego miejsca, gdzie dobry smak miesza się z elegancją. Kuchnia pod batutą Romana Wegnerowicza, szefa nagradzanego m.in. tytułem Mistrz Karpia, zagra tak, jak sobie tego życzycie. Słyniemy z typowo polskich potraw, ale nie boimy się wyzwań. Oferujemy przede wszystkim bogactwo ryb, z którymi jesteśmy od lat związani.
 
Zadzwoń i umów się na spotkanie. Stwórz własne menu i zorganizuj najważniejsze przyjęcie swojego życia. Ustal szczegóły, a o resztę nie będziesz się musiał martwić. Tak samo jak o sen gości weselnych, którzy mogą przenocować w naszym hotelu. W swojej ofercie mamy 30 pokoi, w których odpoczynek znajdzie około 60 osób. 
 
 
Wychodzimy z założenia, że to Wy najlepiej wiecie jak powinno wyglądać Wasze wesele - w końcu to najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dajcie się ponieść fantazji, a jeśli nie macie pomysłu - nie martwcie się. Razem z naszymi partnerami znajdziemy dla Was najbardziej atrakcyjne rozwiązanie. 
 
 

Współpracujemy i polecamy

Produkty i usługi premium kochają swoje towarzystwo. Od początku nowej ery sali bnakietowej Górecznika, czyli od sierpnia 2017 roku otaczamy się Partnerami godnymi zaufania. Poznajcie ich i koniecznie skorzystajcie z Ich usług. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się nami

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące organizacji przyjęcia okolicznościowego w naszej sali bankietowej. 


Łukasz Kierzek - kierownik Karczma & Hotel Górecznik***

602 266 093 | kierownik@gorecznik.pl


Mateusz Bąkowski - szef sali bankietowej Karczma & Hotel Górecznik***

575 600 111 | sala@gorecznik.pl


Sebastian Figaj - kierownik recepcji Hotelu Górecznik***

570 266 339 | s.figaj@gorecznik.pl

 

 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search