Przyjecie Kasi i Macieja było wyjątkowe pod wieloma względami. Zadbaliśmy o najmniejszy szczegół, tak aby pobyt w naszej sali bankietowej stał się czymś w rodzaju spektaklu. Zaserwowaliśmy dania w porcjach. To był dla nas sprawdzian możliwości i umiejętności. Na szczęście mamy doświadczony zespół, który nie boi się wyzwań. 

Słów kilka o profesjonalizmie naszych kucharzy oraz ich niezawodnej pomocy. Bez zaangażowania wielu osób z kuchni nie odbyłoby się żadne przyjęcie. Można śmiało powiedzieć, że to cisi bohaterowie każdej imprezy w naszej sali bankietowej. Ich nie widać na sali, widać natomiast efekty ich ciężkiej pracy. Są zdrowe, często (tak jak dziś na weselu Kasi i Macieja) wykwintne i przede wszystkim pyszne. Tym razem uchnia pod wodzą Romana Wegnerowicza serwowała m.in.:

  • przystawkę z serem halloumi
  • krem z zielonego groszku
  • okonia morskiego z pysznymi dodatkami
  • soczystą wieprzowinę w doborowym towarzystwie


Żałujcie, że nie mogliście tego spróbować! 😋 Wracając do profesjonalizmu: mamy ten komfort, że nasza kuchenna załoga potrafi „na doczekaniu” wymyślić potrawę np. dla alergików. Podczas przyjęcia Kasi i Macieja także błyskawicznie udało się im znaleźć smaczne zamienniki. To wielki skarb pracować z takimi profesjonalistami! Dziękujemy za zaanagażowanie wszystkim z osobna.


#weselnie #wesele #chef #kitchenchef #chefschoice #menu #weselnemenu #smakigórecznika #załogagórecznika

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search