Pandemia COVID-19 wymusza na nas wszystkich niestandardowe działania. Odwołujemy nasze imprezy okolicznościowe, przekładamy je na inne terminy, decydujemy się na ich organizację w bardzo okrojonym składzie.

Na taki krok zdecydowali się wczoraj Agnieszka i Piotr. Zaprosili swoich Gości na Górecznik i zaserwowali im odrobinę odprężenia i zabawy. Mamy nadzieję, że w przepięknym otoczeniu naszej białej sali bankietowej, przy muzyce serwowanej przez @djmaciej_maciejsibilski oraz przy doskonałej kuchni naszego szefa @romanwegnerowicz i deserkach od @cukierniaszorski Goście Młodej Pary oraz oni sami czuli się wyśmienicie. Pomógł im z pewnością profesjonalzim naszej obsługi kelnerskiej. Dziękujemy im bardzo gorąco za zaufanie i życzymy samych udanych chwil w dalszym życiu.

Wesele w Dolinie Baryczy może być Twoim wymarzony. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 602 266 093

#weselnie #weselicho #wedding#wesele #salanawesele#salanaweselewlkp#salanaweseleostrów#wymarzoneweseleweseletwoichmarzeń #ślub#przyjęcie #dekoracja#dekoracjaweselna #kwiatynawesele#salabankietowa #słodkistół#dekoracjanawesele#weddingdecoration#przyjecieweselne #instawedding#weddingsofinstagram#loveisintheair #miłość#organizacjawesel #florystyka#dekoracje #kwiaty #kwiaciarnia#dekoracjeslubne

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search