To wesele przejdzie z pewnością do historii Górecznika! W jednym miejscu i o jednym czasie spotkali się nie tylko wyjątkowi ludzie, ale także wyjątkowe smaki. Mieliśmy bowiem niezwykłe osobistości na pokładzie: Młodą Parę - Aleksandrę, Michała oraz zaproszonych przez nich Gości, którzy najpierw usłyszeli sakramentalne „TAK” podczas uroczystości zaślubin na naszych drewnianych tarasach, a potem zasiedli w przepięknie przystrojonej sali.

Wnętrza przypominały nieco wesele typu boho, ale nie do końca. Boho wyróżnia się bowiem lekkością i kolorystyką nawiązującą do kolorów ziemi i tak przystrojone jest wnętrze, ale na stole Państwa Młodych zagościł cekinowy obrus. Czy to nie wygląda genialnie? A to zasługa Moniki z Cheersevent, z którą współpracujemy od lat. Mnóstwo kwiatów oraz brzózek, niezliczona ilość świec oraz przepiękna zastawa o nazwie „Moon” (Księżyc), idealnie dopasowana do stylu przyjęcia, bo z serii „Kolory Ziemi” naszego partnera Fine Dine. Sama zastawa to jednak nie wszystko.

Do tak romantycznego zestawienia potrzeba jeszcze wybitnych smaków, a te zmaterializowały się w genialnych monoporcjach przygotowanych przez samego Mistrza cukierniczego fachu Pawła Mieszałę z Cukierni Pawlova. Mamy też inny mistrzowski akcent: mianowicie wyborną kuchnię naszego szefa Romana Wegnerowicza, który wraz z całym zespołem stanął na wysokości zadania i zaproponował Gościom m.in. mnóstwo wegetariańskich propozycji. Flaczki z boczniaków? Obłędnie pyszne! Tatar z łososia MOWI? Kulinarne cudo!

Dlatego piszemy o wyjątkowych spotkaniach i ludziach, bo po raz kolejny odwiedzili nas nasi ulubieni barmani Maciej i Marek z @mixtime_bartenders i przygotowali na dziś specjalne menu. Był też niezawodny @djmaciej_maciejsibilski, który trzęsie parkietem skuteczniej niż ruchy płyt tektonicznych :) To była dłuuuuga, ciepła, piękna, smaczna, lipcowa noc. Serdecznie dziękujemy Oli i Michałowi za zaufanie! Żyjcie długo i szczęśliwie!

Wesele w Dolinie Baryczy może być Twoim wymarzony. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 602 266 093


#wesele #weselnie #romantic #boho #bohostyle #salanawesele #salanaweselewlkp #salanaweseleostrów #wymarzonewesele weseletwoichmarzeń #ślub #przyjęcie #dekoracja #dekoracjaweselna #kwiatynawesele #salabankietowa #słodkistół

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search