Zazwyczaj Młoda Para oddaje dekorację sali w ręce profesjonalistów, ale zdarza się, że „Młodzi” sami decydują o tym gdzie ma dany element wystroju stać, jak ma wyglądać stół prezydialny oraz jakich dodatków należy użyć. Tak było w przypadku piątkowego wesela w naszej sali bankietowej. Julia & Mikołaj postawili na styl boho. Przepiękna makrama za ich plecami wręcz idealnie kontrastowała z ceglaną ścianą oraz kwiatowymi dodatkami. Genialnie proste świeczniki oraz wazony wykonane z klasycznej żarówki, ale także słoiczki, girlandy, sznurki jutowe - listę uroczych dodatków możemy wymieniać jeszcze przez dłuższą chwilę.

Pomimo tej różnorodności wszystko jakby „z jednej parafii” i za to należą się twórcom tej dekoracji największe brawa. Nasz szef kuchni Roman Wegnerowicz idealnie się do tego klimatu dostosował prezentując swoje najlepsze propozycje zimnego bufetu: przekąski typu finger food, obłędnie pysznego łososia marynowanego w ziołach i burakach oraz wiele innych smakołyków. Wisienką na tym torcie był statek sushi z Koku Sushi. Ach, co to był za ślub…. ;) Julio, Mikołaju - gratulujemy Wam i dziękujemy za zaufanie. Żyjcie razem szczęśliwie i nie opuszczajcie się aż do końca Waszych dni.

#boho #bohostyle #dekoracjaweselna #wedding #wesele #weselicho #makarma #fingerfood #zimnybufet #smakigórecznika #onaion #salabankietowa #przyjęcie #salanawesele #dekoracja #dekoratorka #bohostyle #weselnedodatki #sznurkijutowe #sushi #sushinaweselu 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search