W ciepły czerwcowy piątek Paulina i Mateusz zaprosili najważniejsze osoby do wspólnej zabawy w naszej sali bankietowej. Ten wyjątkowy dla nich dzień poprzedziły wielomiesięczne przygotowania. W ich toku Pani Młoda zaproponowała dekoratorce - Monice z Cheersevent, aby na stołach pojawiły się zielone akcenty: nie tylko w postaci kwiatów tj. plebodium, eukaliptus czy ruskus, ale także w postaci dodatków w tym kolorze lub jego różnych odcieniach. I tak stół, przy który zasiedli Państwo Młodzi ma piękny zielony obrus z białymi dodatkami, a stoły przy których zasiedli Gości odwrotnie: biały obrus z zielonymi dodatkami.

Kwiaty, jakie znajdziecie na zdjęciach to głównie piwonie, ale bystre oko dojrzy też różę czy eustomę. Wszystko razem prezentowało się naprawdę pięknie, a jeśli dodamy do tego profesjonalną obsługę kelnerską naszej sali bankietowej, wyśmienitą kuchnię Górecznika, piękne i smaczne deserki z Piekarnio-Kawiarni Mały Paryż oraz profesjonalną obsługę muzyczną od Dj Nouvi, to mamy obraz doskonałego od początku do końca. 

Jak w każdej dobrej historii zdarzyła się poważna przeszkoda w postaci pandemii, ale jak widzicie ta historia zakończyła się happy endem. Młodej Parze życzymy samych wspaniałych chwil na nowej drodze życia. Zawsze jesteście u nas mile widziani - pamiętajcie o tym. Serdecznie dziękujemy za zaufanie.

 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search