Wszystko dopracowane do perfekcji: księga Gości na wejściu i słodki poczęstunek w postaci krówki „mordoklejki” dla każdego, przepiękna pastelowa dekoracja, słodki stół, przepyszne menu sporządzone przez kuchnię Górecznika i sporo widowiskowych atrakcji - tak wyglądało wesele Martyny i Macieja w naszej sali bankietowej. 

Inspiracja na dekorację sali przyszła do właścicielki firmy dekoracyjnej sama i była to Pani Młoda. 

- Gdy przyszła Panna Młoda pojawiła się w mojej pracowni w zwiewnej, pastelowej sukience, wiedziałam że lubimy ten sam klimat. Magiczny moment zaślubin powinny dopełniać dodatki, które zapadają w pamięć. Delikatne, pastelowe kompozycje dały efekt kwiatów zerwanych prosto z letniej łąki. Alstromeria, piwonie, gipsówka, świeży len idealnie wkomponowały się w styl panujący na Góreczniku. Całość dopełniały świece w szklanych świecznikach,  które nadały aranżacjom wyjątkowego klimatu - mówi nam Dominika Grzybowska właścicielka Marigold Dekoracje z Ostrowa Wielkopolskiego. 

Słodki stół to już sprawdzone przez naszych Gości weselnych smakowitości od Cukierni Szorski. To nie tylko bardzo kolorowe, ale także wyjątkowo pyszne deserki. Dla Gości zagrali muzycy z zespołu Tabasco (www.zespoltabasco.pl).

Na koniec filmiku zamieszczonego poniżej prezentujemy coś, czego zazwyczaj nie pokazujemy tutaj na blogu - fragment wesela Martyny & Macieja i jeden z najważniejszych momentów podczas przyjęcia w naszej sali bankietowej. Kulinarne show z różnego rodzaju efektami "specjalnymi" to bardzo częsty element imprez okolicznościowych na Góreczniku, w szczególności wesel. Oto nasz nowy sposób na ekspozycję dania głównego każdego wesela - czyli udźca. 

Chcesz mieć wesele w Dolinie Baryczy? 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 602 266 093

#weselewdoliniebaryczy #weselnie #weselicho #wedding #wesele #salanawesele #salanaweselewlkp #salanaweseleostrów #wymarzonewesele #weseletwoichmarzeń #ślub #przyjęcie #dekoracja #dekoracjaweselna #kwiatynawesele #salabankietowa #słodkistół #dekoracjanawesele #weddingdecoration #przyjecieweselne #instawedding #weddingsofinstagram #loveisintheair #miłość #organizacjawesel #florystyka #dekoracje #kwiaty #kwiaciarnia #dekoracjeslubne

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search