Wracamy pamięcią do ubiegłotygodniowych przyjęć weselnych, które miały miejsce w naszej sali bankietowej. Tak to już w życiu jest, że o tym, że dana sala bankietowa może okazać się wymarzonym miejscem na nasze wesele dowiadujemy się w momencie, gdy tam jesteśmy. Klimat miejsca, doskonała kuchnia, odpowiednia muzyka często sprawiają, że podejmujemy dezycję. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że tak było w przypadku Marty i Kuby. Oboje, jeszcze jako para, byli uczestnikami Turbobiesiady na Góreczniku w czerwcu 2018 roku u Marty i Bartka. W ostatni piątek bawili się ponownie u nas, ale już jako Młoda Para ;) W dodatku z tym samy zespołem @cudawianki. Przypadek? Nie sądzimy! :D

Wesele Marty i Kuby zyskało piękną szatę w stylu boho, który charakteryzuje się minimalizmem. Mało nie znaczy w wcale gorzej. Makramy, delikatne kwiatowe kompozycje oraz drewniane podstawki i świeczniki - to elementy wystroju przyjęcia, którego autorem była firma @dekorujmomenty.

Po raz kolejny Goście weselni mieli zobaczyć nasz oryginalny sposób na ekspozycję słodkości - górecznikowe koło, które robi furorę w ostatnich miesiącach będąc nie tylko pięknym dodatkiem każdego przyjęcia, ale także praktycznym sposobem serwowania monoporcji od @cukierniabajaderka.

To było piękne wesele. Marto, Kubo! Dziękujemy Wam za ogromny kredyt zaufania. Żyjcie w zdrowiu i szczęściu sto lat i więcej.

#weselewdoliniebaryczy #weselnie #weselicho #wedding #wesele #salanawesele #salanaweselewlkp #salanaweseleostrów #wymarzonewesele #weseletwoichmarzeń #ślub #przyjęcie #dekoracja #dekoracjaweselna #inspiracjaweselna #salabankietowa #słodkistół #dekoracjanawesele #weddingdecoration #przyjecieweselne #instawedding #weddingsofinstagram #loveisintheair #miłość #organizacjawesel #florystyka #dekoracje #kwiaty #kwiaciarnia #dekoracjeslubne 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search