Lipiec w sali bankietowej na Góreczniku kończyliśmy przyjęciem weselnym Dominiki i Janka. Dekoracja nawiązywała do przepięknych okoliczności przyrody Doliny Baryczy. Było więc sporo zielonych oraz leśnych akcentów: przede wszystkim kwiaty oraz żywe, soczyste elementy dekoracji. Były też zielone obrusy, które ostatnio zyskują popularność i nas to bardzo cieszy, bo uważamy że bardzo pasują do klimatu Górecznika. Elegancji całemu wystrojowi dodały m.in. złote podtalerze, etykiety na buteleczce popularnego trunku oraz delikatny koronkowy bieżnik w kolorze złamanej bieli. 

To wszystko dało Młodej Parze fantastyczne preludium do tego, co stało się potem. Wyśmienita kuchnia Górecznika i jej marka budowana latami przez naszego szefa kuchni Romana Wegnerowicza, doskonała obsługa naszej sali bankietowej, muzyka @madmusicagency, czyli @djbarell + @kacperwysockisax oraz uroczy wieczór przy stawie Górecznik. To musiało się po prostu udać. 

Dominiko i Janku: na nowej drodze życia życzymy Wam samych szczęśliwych chwil, a jeśli zdarzą się jakieś gorsze, to zapraszamy na Górecznik - przypomnicie sobie najpiękniejsze momenty Waszego wspólnego życia i od razu zły czar pryśnie ;) Dziękujemy Wam za zaufanie! 

#weselewdoliniebaryczy #weselnie #weselicho #wedding #wesele #salanawesele #salanaweselewlkp #salanaweseleostrów #wymarzonewesele #weseletwoichmarzeń #ślub #przyjęcie #dekoracja #dekoracjaweselna #inspiracjaweselna #salabankietowa #słodkistół #dekoracjanawesele #weddingdecoration #przyjecieweselne #instawedding #weddingsofinstagram #loveisintheair #miłość #organizacjawesel #florystyka #dekoracje #kwiaty #kwiaciarnia #dekoracjeslubne 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search