W duecie zawsze raźniej

Piotr i Paweł, Paweł i Piotr. Uwierzcie nam: ostatnie o czym będziecie myśleć podczas Waszego przyjęcia weselnego to który z nich jest którym. Muzyka prezentowana przez ten duet pozwoli Wam przenieść się daleko od codziennych trosk i problemów. Na przestrzeni ostatnich 10 lat Bliźniacy wyrobili sobie markę i skutecznie inwestowali w sprzęt, co pozwoliło im zająć wysokie miejsce w nieopublikowanym nigdzie rankingu DJ-ów z Południowej Wielkopolski. Piotr i Paweł potrafią świetnie dobrać repertuar i dzięki warsztatowi pracy tworzą spójny program każdego przyjęcia okolicznościowego. 

Granie i gadanie nie jest nam obce, robimy to już 10 lat. To co Nas wyróżnia od innych to niepowtarzalny duet braci bliźniaków. Prowadzi-MY wesela w sposób kulturalny z klasą, w dobrym stylu, bez nieprzyzwoitych zabaw i tekstów - piszą na swojej stronie internetowej. 

Wśród gatunków, które mocno interesują Bliźniaków znajdziemy: utwory z lat 80. i 90., pop, rock, muzyka latino. Zresztą dzięki udostępnionej na Spotify playliście możecie sami posłuchać, jakie utwory królują na imprezach granych przez nich:

https://spoti.fi/3CpQNu5

 


KONTAKT:

Piotr (+48) 790 202 837

Paweł (+48) 790 202 834

https://www.facebook.com/djshockpiotripawel

https://djshockpiotripawel.pl


 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search