Naładuj baterie w Dolinie Baryczy

Robimy kolejny, ważny krok w stronę elektromobilności od dziś do oferty Karczmy & Hotelu Górecznik*** dołączamy możliwość ładowania samochodu elektrycznych. To kolejny ważny krok w historii Górecznika, który był naturalnym następstwem zwiększenia naszej instalacji fotowoltaicznej na dachu drewnianego tarasu przy stawie. 

Ładowarka zlokalizowana jest na parkingu przy kolorowym karpiu. Operatorem procesu ładowania jest firma @noxo.energy. Aby naładować baterie w Dolinie Baryczy wystarczy aplikacja Noxo oraz wizyta w Karczmie lub Hotelu. Wasz samochód się ładuje, a Wy ładujecie swoje baterie w Karczmie lub Hotelu - to jest nasze hasło, dobre nie? Hotel z ładowarką elektryczną jest dostępny 24/7.

Dwustanowiskowa ładowarka o mocy 2x22 kW typu AC działa w systemie NOXO. Usługa ładowania jest płatna i każdy, kto chce naładować samochód musi ściągnąć aplikację Noxo (dostępne na platformie Android & iOS). 

Dzięki aplikacji znajdziesz lokalizację naszej stacji, rozpoczniesz i zakończysz ładowanie swojego samochodu oraz wygodnie zapłacisz za podładowanie i otrzymasz fakturę na maila. 

Link do aplikacji: https://noxo.energy/pobierz-aplikacje/

Od kilku tygodni testowaliśmy funkcjonalność ładowarki w praktyce - zdecydowaliśmy się na zakup elektrycznego Mercedesa e-Vito od AutoPartner Garcarek. Wkrótce opiszemy Wam szeroko nasze wrażenia z użytkowania tego samochodu oraz zmianę naszego myślenia w kwestii mobilności. 

#ładowarkasamochodówelektrycznych #elektromobilność

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search