BLOG

Zrealizowaliśmy inwestycję pod nazwą „Przebudowa tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji” mającą na celu rozwój oraz podniesienie jakości świadczonych usług spółki Górecznik Taurus Sp. z o. o Sp. k poprzez przebudowę tarasu zewnętrznego wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, oświetleniowej i klimatyzacji. To działanie zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Robimy kolejny, ważny krok w stronę elektromobilności od dziś do oferty Karczmy & Hotelu Górecznik*** dołączamy możliwość ładowania samochodu elektrycznych. To kolejny ważny krok w historii Górecznika, który był naturalnym następstwem zwiększenia naszej instalacji fotowoltaicznej na dachu drewnianego tarasu przy stawie. 

Przed Wami premiera górecznikowych gadżetów. Przez ostatnich kilka miesięcy głowiliśmy się w biurze i próbowaliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom co do gadżetów, które moglibyście zabrać ze sobą do domu po pobycie u nas. Oto nasza trzy propozycje. 

Zapakujemy prezent dla Twoich bliskich w piękny kartonik z dekoracją w środku. Zapraszamy do naszej Karczmy, gdzie na stoisku regionalnym mamy pełną ofertę produktów idealnie pasujących do każdego zestawu. 

Ze względu na spore zainteresowanie naszym obiektem oraz na rozbudowaną infrastrukturę obiektu codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt zapytań o pomoc finansową w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, wieczorkach, imprezach czy wydarzeniach. Choć bardzo chcemy, to nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zainteresowanym, dlatego opracowaliśmy regulamin takiej współpracy, w którym definiujemy jak i komu pomagamy. Sprawdź czy możesz się zgłosić do nas z prośbą o przekazanie vouchera. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search