O tym, że świat zakochał się w różu wiadomo już od dawna. Od kilku lat pudrowa wersja tego bardzo kobiecego koloru podbija przyjęcia weselne na całym świecie. To kolor, który jest elegancki i delikatny zarazem, ale jego największą cechą jest przede wszystkim uniwersalność. Każda Pani Młoda może z pewnością czuć się w jego otoczeniu wyjątkowo. W końcu to symbol miłości, czułości czy delikatności, a kulturowo przynależy do płci pięknej.

Dekoracja weselna Martyny i Dariusza to czysta zabawa konwencją pudrowego różu i poszukiwanie sposobu na niesztampową stylizację naszej sali bankietowej. Co ciekawe w połączeniu z uniwersalnością naszych wnętrz ta koncepcja na wystrój sprawdziła się niesamowicie doskonale. Róż to bardzo pogodna, wesoła barwa, zatem Goście weselni mogli się poczuć podczas tego przyjęcia jak w domu.

To wszystko w połączeniu z doskonałą oprawą muzyczną autorstwa Tomasza Koczorowskiego oraz wyśmienitą kuchnią szefa Romana Wegnerowicza sprawiły, że ściany naszej sali bankietowej były świadkiem wyjątkowego wydarzenia, a w trzecioplanowych rolach po Parze Młodej oraz Ich Gościach wystąpiły nasze nowe krzesła. 

Martyno, Dariuszu - dziękujemy za zaufanie! Kochajcie się do końca świata i jeden dzień dłużej. 

#róż #pudrowyróż #wystrójweselny #wesele #wystrójnawesele 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search