blog-temp

Realizujemy Bon Turystyczny

Hotel & Karczma Górecznik*** został wpisany na listę podmiotów, w których można skorzystać z Bonu Turystycznego. Zapłacisz nim za pobyt ze śniadaniem w naszym hotelu. Zapraszamy do Dolinie Baryczy. 

Uwaga! Hotel Górecznik nie udziela informacji na temat sposobu aplikowania oraz generowania Bonu Turystycznego. Wszelkie informacje na temat tego, jak otrzymać tę pomoc można znaleźć na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel

Dolina Baryczy to doskonałe miejsce do rodzinnych wycieczek. Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca września 2022 roku.

Dla kogo?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Z bonu turystycznego będzie mogło skorzystać niemal 6,5 miliona polskich dzieci, w tym także dzieci rodziców pracujących za granicą.

Jak aktywować?

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!
Tutaj znajdziesz film instruktażowy, jak to zrobić krok po kroku.

Gdzie wykorzystać?

Możesz go wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym. Możesz nim także zapłacić za imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego. 

Bon turystyczny zrealizujesz w Hotelu Górecznik**, opłacając nim usługi hotelarskie. Bonu Turystycznego nie zrealizujesz w Karczmie Górecznik. 

Pamiętaj, że przez imprezę turystyczną należy rozumieć połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych na potrzeby tej samej podróży lub wakacji. W ten sposób sfinansujesz również pobyt dziecka na „zielonej szkole”, kolonii czy obozie – harcerskim, sportowym, rekreacyjnym, zarówno latem, jak i zimą.

INFORMACJA o tym w jaki sposób wykorzystasz Bon Turystyczny w naszym Hotelu Górecznik***: 575 311 322 lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Najczęściej zadawane pytania:

Pytanie: Czy mogę wykorzystać Bon Turystyczny na pobyt w hotelu ze śniadaniem? 

Odpowiedź: Tak.

Pytanie: Czy wykorzystam Bon Turystyczny w Karczmie? 

Odpowiedź: Niestety nie. 

Pytanie: Czy wykorzystam Bon Turystyczny tylko na wejście do Parku Przygód? 

Odpowiedź: Niestety nie. 

Pytanie: Czy wykorzystam Bon Turystyczny na wejście do Parku Przygód z noclegiem? 

Odpowiedź: Tak, w ofercie Hotelu Górecznik*** mamy pobyt rodzinny z biletem wstępu do Parku Przygód i Edukacji Górecznik. Zapraszamy do kontaktu z recepcją: 575 311 322

 

 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search