blog-temp

Prawie 240 uczestników, blisko 1000 talerzy, 900 przystawek typy finger food, 2 sale z 2 klimatami muzycznymi, blisko 40 zaangażowanych w organizację wydarzenia pracowników - pora na podsumowanie tegorocznej kolacji „Ryba do syta” nie tylko w liczbach. Było to największe kulinarne wydarzenie tej jesieni w Dolinie Baryczy. 

Ale to szybko przeleciało! Wakacje 2023 oficjalnie zakończone. We wrześniu przechodzimy w sobotnio-niedzielny tryb pracy Strefy Rozrywki. Otwieramy ją tylko w każde pogodne soboty i niedzielę w godzinach 11:00 - 19:00. Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne pozostają otwarte 7 dni w tygodniu. 

Zapraszamy na pierwsze i jedyne w tym roku zawody wędkarskie na terenie Stawu Górecznik. Spotykamy się w sobotę 2 września o godzinie 8:30. Zawody rozpoczynają się o godzinie 9:00. Chcemy wyłonić tegorocznego "Króla sumików 2023", czyli osobę która złowi najwięcej sumików (liczy się waga). Zapraszamy do zabawy. Zapisy do 27 sierpnia w Karczmie Górecznik.

Sprawdzone propozycje naszej kuchni na Twoim wigilijnym stole. Sprawdź tegoroczną ofertę cateringu wigilijnego. Zapoznaj się z naszą ofertą w pliku PDF. Ostrów Wielkopolski i okolice. 

Wigilia dla Twoich pracowników w Karczma&Hotel*** Górecznik już od 150 złotych/osoba. Spotkajmy się o wyjątkowym czasie, w wyjątkowym towarzystwie i wyjątkowym miejscu - w Dolinie Baryczy.

To był wspaniały czas, nie zapomnimy go nigdy. Pora jednak oficjalnie zakończyć wakacje w Parku Przygód. Przygotowaliśmy dla Was moc animacji oraz zabaw ruchowych w Strefie Rozrywki. Sprawdźcie program wydarzeń zaplanowanych na niedzielę 3 września. Wstęp: 35 złotych dziecko, 15 złotych dorosły. 

Szanowni Goście, informujemy że w środę 1 listopada nasza Karczma będzie zamknięta. Zapraszamy w czwartek 2 listopada od godziny 12:00. Jednocześnie informujemy, że cały czas można dokonywać rezerwacji pokojów w naszym Hotelu. 

Przedstawiamy Wam nowe menu na sezon jesienno-zimowy 2023/2024! Przygotowaliśmy kilka smacznych propozycji - nowych dań z jesiennymi akcentami. Do karty dań powraca karp na kurkach, ale w wersji z kaszą z warzywami. Z nowości mamy jeszcze aromatyczne udko z kaczki oraz kopytka dyniowe z sosem kurkowym oraz parmezanem. Sprawdź wszystkie nowości. 

Zapraszamy na muzyczne zakończenie wakacji na Góreczniku. Letnie tarasowanie vol. 5 to okazja do posłuchania muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Sax Eden: Robert Matuszewski (saksofony), Lilianna Giernalczyk (wokal), Michał Walków (wokal, puzon). Wstęp na piątkowe wydarzenie jest wolny. Tym razem spotykamy się dłużej niż zwykle, bo od 18:00 do 22:00. 

Koniec wakacji i lata zbliża się wielkimi krokami, więc intensyfikujemy działania w celu maksymalnego wykorzystania letniego czasu na naszych tarasach przy stawie Górecznik. 10 sierpnia (czwartek) zapraszamy na czwartą edycję „Letniego tarasowania”. Tym razem zagra dla Was Robert Matuszewski (sax), który wprowadzi Was w niezwykły klimat muzyki saksofonowej. Wstęp na czwartkowe wydarzenie jest wolny. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search