blog-temp

8 marca 2024 roku w naszej sali bankietowej organizujemy jedną z dwóch kolacji degustacyjnych w tym roku. Goście specjalni imprezy to Kurt Scheller, Bartosz Peter oraz Paweł Mieszała. W menu znajdziecie 7 dań od pre-deseru, przez dania główne aż po deser. Bilety w cenie 349 zł/os. dostępne od 8 stycznia 2024 roku. Stoliki 8-10 osób (okrągłe). Bilety: 604 935 605.

7-setowe menu, doskonała atmosfera w naszej sali bankietowej oraz spotkanie z niezwykłymi postaciami polskiej sceny kulinarnej. Za nami kolejna kolacja degustacyjna na Góreczniku - kolejna z udziałem Kurta Schellera, Bartosza Petera oraz Pawła Mieszały. 

W imieniu wszystkich pracowników firmy Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k życzymy Wam spokojnych świąt. Niech ten szczególny dla nas wszystkich czas przyniesie ukojenie w codziennym zgiełku, a rodzinnie spędzony czas będzie pozytywną inwestycją w rodzinną przyszłość oraz umocnieniem więzi. 

Kończymy przedmajówkowy weekend i zapowiadamy MAJÓWKĘ 2024 na Góreczniku. Zapraszamy Was na 5 pełnych dni z otwartą Strefą Rozrywki oraz atrakcjami, na które czekaliście od dawna. Uwaga! od 1 maja kasa wejściowa do Parku Przygód zlokalizowana jest przy Kawiarni Wigwam, którą tym samym reaktywujemy po kilku latach. Zapraszamy! 

Bal Trzech Króli 2024 za nami! Klimatyczne wnętrza naszej sali bankietowej wypełniły się w sobotę 6 stycznia imprezowymi dźwiękami oraz sprawdzonymi smakami przygotowanymi przez nasz zespół. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

Jest taki wyjątkowy czas, kiedy nasza Karczma wypełnia się klimatycznym światłem, świąteczną dekoracją oraz zapachem górecznikowego grzańca. To przedświąteczny okres, w którym rozpoczynamy wigilie firmowe na Góreczniku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search