BLOG

Doskonała zabawa, rodzinna rywalizacja, świetna pogoda oraz udane połowy. Tak wyglądały tradycyjne Rodzinne Zawody Wędkarskie z okazji Dni Karpia w Dolinie Baryczy. 
 
Ponad 10 kilogramów mieli dziś w siatce Krzysztof Szczepaniak z córką Olą - zwycięzcy Rodzinnych Zawodów Wędkarskich z okazji Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Zwycięstwo zapewniły im udany połów aż 3 sporych okazów karpi.
 
Adam Kujawa z synem Mikołajem, córką Zosią i żoną Dorotą - zajęli drugie miejsce z wynikiem grubo ponad 5 kilogramów i największą rybą zawodów: amurem o wadze 5,4 kg.
 
Trzeci na podium uplasowali się Przemysław i Kuba Grzebieniakowie - z wynikiem 2,4 kilograma i dodatkowym tytułem „Króla sumików”.
 
Gratulujemy wszystkim, którzy złapali dziś choć jedną rybę. Po raz kolejny dopisała pogoda i frekwencja. Cieszymy się, że zawody przebiegły w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.
 
Dziękujemy za gifty naszemu sponsorowi: Panu Andrzejowi Chlaście ze sklepu www.ekspert-sklep.pl oraz niezawodnym członkom koła wędkarskiego PZW Górecznik - Panu Jackowi oraz Andrzejowi.
 
Do zobaczenia za rok
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search