BLOG

Eventowy rok 2023 rozpoczęliśmy z przytupem! 6 stycznia zaprosiliśmy Gości do sali bankietowej na „Bal Trzech Króli” z Zespołem Koncept. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy imprezę w formule all-inclusive. 

Listę wydarzeń w naszej sali bankietowej zaplanowaliśmy już w październiku 2022 roku, „Bal Trzech Króli” otwierał imprezowy rok 2023. Zależało nam na tym, aby stworzyć w naszej sali ekskluzywne wydarzenie w formule all-inclusive: z darmowymi napojami oraz wódką Nemiroff. Ale od początku.

Czarne obrusy, złote serwety, delikatne ciepłe oświetlenie oraz balony - dekoracje przygotowane przez Monikę z Cheersevent wprowadziły zgromadzonych Gości w klimat pierwszej karnawałowej imprezy w naszej sali bankietowej w 2023 roku. Na talerzu czekała już też dekoracja do pierwszego dania, którym rozpoczęliśmy tego dnia kolację: był to krem z białych warzyw.   

W momencie, gdy na sali pojawili się pierwsi Goście balu kelnerzy dali sygnał kuchni, aby startować z finalizowaniem pierwszych dań. Roman Wegnerowicz i jego zespół przygotowywali się do tego wydarzenia już od kilku dni tworząc kilka nowości i podkreślając swoją ugruntowaną pozycję mistrzów smaku. Mięsa, ryby, dodatki, deser czy zimne przekąski po raz kolejny zdobyły bardzo wysokie noty uczestników wieczoru, a ciepła kolacja po raz kolejny sprawiła, że nikt nie wyszedł z imprezy głodny. 

Skreślamy zatem z listy pierwsze wydarzenie, którym była karnawałowa zabawa "Bal Trzech Króli" z zespołem Koncept. Marcin, Przemek i Arek zadbali o rytmy, które od początku zaprosiły publiczność na parkiet. Z dwoma z nich spotkamy się już za niedługo, bo 4 lutego podczas Balu Myśliwskiego (brak biletów). 10 lutego zapraszamy na kolację „Z miłości do mistrzowskich smaków vol. 2”. Kulinarnie naszą ekipę wspierać będą swoim doświadczeniem Kapitan Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy Bartosz Peter oraz Mistrz cukiernictwa Paweł Mieszała. Więcej informacji na stronie: www.gorecznik.pl/eventy2023.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Autorem reportażu fotorelacji jest Tomasz Wojciechowski. 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search