BLOG

W gościnnych progach Restauracja i pensjonat "Hubertówka" w Nowym Zamku rywalizowaliśmy wczoraj o tytuł Mistrza Karpia 2023. I była to kolejna w naszym wydaniu udana rywalizacja. 
 
Pojechaliśmy tam z dwiema propozycjami z kolacji "Ryba do syta".
 
👉 kremem chrzanowym z wędzonym karpiem i chipsem z topinamburu
👉 sandaczem na puree z bulwiastych warzyw, karmelizowanym borowikiem i sosem rakowym na białym winie
 
Naszą kuchnię reprezentowali Chef Przemysław Bogucki oraz Bartosz Górski, którzy na świeżo, w kuchni „Hubertówki” przygotowali dania jurorom.
 
Meldujemy, że nasz krem chrzanowy ex-equo z przepyszną zupką Pani Danusi Kowalskiej z Restauracji i Pensjonatu "Lido" w Antoninie zdobyły tytuł Mistrza Karpia 2023 w kategorii "Potrawa z karpia".
 
Wizyta w Hubertówce podczas konkursu kulinarnego była okazją do branżowych rozmów z restauratorami z Doliny Baryczy, których PRZYBYWA i to jest doskonała wiadomość 👏 Dziękujemy za te wszystkie miłe słowa, które skierowane były od Was, drodzy koledzy i koleżanki "po fachu". To bardzo budujące i motywujące, że potrafimy się wzajemnie inspirować i razem tworzyć markę kulinarną Doliny Baryczy.
 
Mieliśmy też okazję zobaczyć ciekawy pokaz kulinarny Kamila Klekowskiego, który wspólnie ze swoim zespołem pokazał w jaki sposób można inaczej przygotować karpia 🐟
 
Porozmawialiśmy nieco o przyszłości Dni Karpia oraz o przyszłej perspektywie finansowania z Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo dla Doliny Baryczy 🤝
 
Dziękujemy jurorom oraz organizatorom konkursu. Jeśli chodzi o dania, które wystawiliśmy do konkursu, to były one już w regularnym karcie dań naszej Karczmy, ale niewykluczone, że do niej powrócą ;)
 
 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2023 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search