Rodzinny Park Przygód Górecznik

  • gokarty.jpg
  • zagrody.jpg
  • zamek.jpg

 

 

UWAGA! 

Park Przygód NIECZYNNY do maja 2019 roku. Zapraszamy jednak na ścieżki edukacyjne oraz do zagrody ze zwierzętami. 

Pokazy

W sezonie 2018 całe rodziny mogły podziwiać elektryzujący występ Duet Sirius. Państwo Ewa i Kazimierz Cherkowie to uznana marka z wieloletnim doświadczeniem. To, co wyprawiają z różnymi przedmiotami i swoim ciałem zaprzecza czasem prawom fizyki. Być może dlatego ich występy są tak popularne. 

Animacje

W każdą niedzielę i święta w Parku Przygód gościmy animacje różnych firm. Na stałe współpracujemy m.in. z firmą MartaFit (www.martafit.pl). Dzięki bogatej ofercie animacyjnej nikt nie ma prawa się nudzić. Malowanie buziek, balonowe zoo, układy taneczne, puszczanie baniek mydlanych, strzelanie z łuki do celu oraz wiele innych. 

Czytaj więcej...

Gokarty Elektryczne

Nowość od sezonu 2018! Przedstawiamy Wam gokarty elektryczne od Turnado.pl. Chcesz być jak Robert Kubica? Kierowca, który nadal jest w grze o występy w F1 też od czegoś musiał zacząć. Gokarty elektryczne są całkowicie bezpieczne i szybkie jak te spalinowe. 

Czytaj więcej...

Kolejka na stacji Górecznik

Absolutnie najbardziej oblegana atrakcja w Rodzinnym Parku Przygód Górecznik. Nasza kolejka rusza ze stacji kolejowej "Górecznik", odwiedza ścieżkę z olbrzymimi owadami oraz bajkową krainę. Odjazd następuje co kilka minut. 

Zjazd tyrolski

Poczuj wiatr we włosach oraz przypływ adrenaliny! Tyrolka to atrakcja w Parku, z której korzystają najbardziej odważne dzieciaki.  Dzieciaki ćwiczą na niej solidny chwyt, a przy okazji sporo przy tym zabawy. 

Łódeczki

Poczuj się jak prawdziwy marynarz (albo szczur lądowy) i zasiądź za sterami naszej łódeczki. To jedna z najchętniej obleganych atrakcji w Rodzinnym Parku Przygód i Edukacji Górecznik.  Jest w pełni bezpieczna na użytkowników. 

Wypożyczalnia rowerów

Nowo otwarta wypożyczalnia rowerów umożliwia w ekologiczny sposób podróżowanie przez malownicze tereny Doliny Baryczy oraz obszary Natura 2000. 

Czytaj więcej...

Zagrody ze zwierzętami

A w nich m. in. strusie, dziki, kozy i kucyki. Nakarm je razem z nami. Jesteśmy blisko przyrody.

Czytaj więcej...

Dojenie krowy

Skąd się bierze mleko? Nasza krowa sprawi, że Dzieci nie będą już miały wątpliwości! Nasza krowa to krowa, którą można bez strachu doić

Czytaj więcej...

Dmuchane atrakcje

Dmuchany zamek, na którym każde dziecko spożytkuje nadmiar nagromadzonej energii.

Czytaj więcej...

Świat bajek

Zajrzyjcie do domku Smerfów, zróbcie zdjęcie w karocy Kopciuszka i posłuchajcie bajki przy chatce Czerwonego Kapturka. Przenieście się razem z nami w świat niezapomnianych bajek.

Czytaj więcej...

Plac zabaw

Statek piracki, karuzela i inne atrakcje, które rozwijają wyobraźnię i pozwolą aktywnie spędzić czas.

Czytaj więcej...

Ścieżka edukacyjno-muzealna

Ścieżka edukacyjno-muzealna prezentująca rozwój wsi i rybactwa w Dolinie Baryczy rozciąga się wzdłuż stawu „Górecznik”. Na ścieżce można zobaczyć historyczne eksponaty w postaci dawnych maszyn i urządzeń związanych z wsią i rybactwem.

Czytaj więcej...

Atlas grzybów polskich

Marzyliście kiedyś, by kapelusze grzybów były tak wielkie, by schować się pod nimi jak krasnale? Teraz możecie to zrobić! Tylko u nas grzyby jadalne i trujące w gigantycznym rozmiarze – tak łatwo je zapamiętać i nauczyć się rozróżniać!

Czytaj więcej...

Ścieżka Edukacyjna Owadów

Owady są zwierzętami, które odniosły największy sukces ewolucyjny – to pierwsze zwierzęta lądowe, a ich rola dla współczesnego ekosystemu jest nieoceniona. 

Czytaj więcej...